Boniek zabrał głos po porażce Legii ze Spartakiem. "Bawią mnie ci znawcy"

Legia Warszawa nie zagra na wiosnę w europejskich pucharach. Mistrzowie Polski przegrali 0:1 ze Spartakiem Moskwa i zajęli ostatnie miejsce w swojej grupie Ligi Europy. Po zakończeniu spotkania jego przebieg skomentował Zbigniew Boniek, który dopatrzył się pozytywów w grze Wojskowych.

Zespół Marka Gołębiewskiego potrzebował zwycięstwa, aby zakwalifikować się do fazy pucharowej Ligi Europy. Sztuka ta się nie udała, choć w doliczonym czasie gry mistrzowie Polski byli bliscy remisu. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Tomas Pekhart, a mecz zakończył się wynikiem 0:1.

Zobacz wideo Legia - Spartak. Smutne pożegnanie z Ligą Europy

Cezary Kulesza, Robert Lewandowski i Paulo SousaLewandowski zadzwonił do Kuleszy. "Nie przepraszał, tylko powiedział"

Komentarze po przegranym meczu Legii

Po meczu nie brakowało nieprzychylnych komentarzy na temat gry "Wojskowych". Krytycznie o postawie zespołu Marka Gołębiewskiego wypowiedział się chociażby Mateusz Wieteska, który przyznał, że Legia "jest w d**ie i musi zacząć wygrywać

Trener "Wojskowych" Marek Gołębiewski również nie był w stanie doszukać się pozytywów. - Trudno sklecić coś sensownego, bo to tylko słowa. Byliśmy blisko sprawienia miłego prezentu dla naszych kibiców. Niestety, stało się inaczej - powiedział na pomeczowej konferencji.

Zbigniew Boniek dostrzegł pozytywy w grze Legii

Pomimo negatywnego wyniku i odpadnięcia z europejskich pucharów, plusy w grze Legii Warszawa dostrzegł z kolei Zbigniew Boniek. "Scenariusz znany - napier***ka totalna. A ja uważam ze Legia zagrała dobry mecz i zasługiwała przynajmniej na remis. Bawią mnie ci wszyscy znawcy futbolu" - napisał na Twitterze były prezes PZPN-u.

Skandal w Lidze Konferencji Europy. Jak sędziowie tego nie widzieli?! [WIDEO]Gol już po 60 sekundach, ale sędzia zaskoczył wszystkich. Skandal w LKE [WIDEO]

Mistrzowie Polski zakończyli rywalizację w Lidze Europy na ostatnim miejscu w grupie C z dorobkiem sześciu punktów. Złożyły się na to dwa zwycięstwa po 1:0 w dwóch pierwszych kolejkach - ze Spartakiem Moskwa i Leicester City. Później Legia przegrała cztery następne starcia - 0:3 i 1:4 z Napoli, 1:3 z Leicester City i 0:1 ze Spartakiem.

Więcej o: