Urządził sobie rajd. Rokita poszukuje kierowcy, który zniszczył boisko [WIDEO]

Trwają poszukiwania nieodpowiedzialnego kierowcy, który zniszczył boisko A-klasowej Rokity Rokietnica. Klub opublikował oficjalne oświadczenie w tej sprawie oraz nagranie całego zdarzenia.

Poważnie skomplikowała się sytuacja drużyny młodzieżowej A-klasowej Rokity Rokietnica. Ostatnie spotkanie rundy jesiennej miała rozegrać dokładnie 11 grudnia, ale wszystko wskazuje na to, że może się to okazać niemożliwe. 

Zobacz wideo Tak Lewandowski rozpoczął kampanię o kolejną Złotą Piłkę. "To jest gra o coś więcej"

"Nam jest mega przykro". Nieodpowiedzialny kierowca zniszczył boisko A-klasowego klubu

Wszystko za sprawą nieodpowiedzialnego kierowcy Skody, który urządził sobie "rajd" po boisku Rokity. Wykorzystał w ten sposób murawę nasiąkniętą śniegiem, ale niestety nie wziął pod uwagę, jakie konsekwencje będzie miało jego zachowanie. 

Ostra krytyka wymierzona w Juergena Kloppa. Ostra krytyka wymierzona w Juergena Kloppa. "Za kogo on się uważa?"

Murawa została poważnie zniszczona i obecnie nie nadaje się do gry w piłkę. Klub zgłosił już sprawę odpowiednim służbą i obecnie trwają poszukiwania sprawcy całego zdarzenia. Władze Rokity opublikowały także w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie oraz nagranie wyczynów kierowcy Skody. 

Media: Julian Nagelsmann da odpocząć kilku zawodnikom w meczu z Barceloną. Co z Lewandowskim?Media: Julian Nagelsmann da odpocząć kilku zawodnikom w meczu z Barceloną. Co z Lewandowskim?

- Szanowni mieszkańcy gminy Rokietnica. Mamy gorącą prośbę w identyfikacji kierowcy Skody, który dzisiejszego wieczoru zdemolował nasze boisko - czytamy w oświadczeniu klubu. - Szanowny kierowco, Twoja Skoda pięknie pracowała w zakresie kontroli trakcji oraz ABS. Masz dobre auto. Gratulujemy, możesz być dumny. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś nie wiedzieć, iż kilka tysięcy metrów kwadratowych, w centrum Rokietnicy, bez marketu czy bloku, to boisko gminnego Klubu. Mogłeś nie wiedzieć, że te aluminiowe prostokąty, to bramki piłkarskie. Mogłeś nie wiedzieć, że nasi Młodzicy, będą grali ostatni mecz ligowy jedenastego grudnia. Mogłeś... Nam jest mega przykro - zakończono. 

Więcej o: