Agent Lewandowskiego przejmuje polski talent. Już ma ofertę od giganta

Pini Zahavi będzie reprezentował interesy kolejnego polskiego piłkarza. Tym razem Izraelczyk związał się z 16-letnim Tomaszem Walczakiem z Wisły Płock.

Pini Zahavi jest jednym z najbardziej znanych agentów piłkarskich na całym świecie. Przez wiele lat swojej działalności reprezentował już wiele gwiazd grających na najwyższym poziomie. Obecnie reprezentuje interesy przede wszystkim Roberta Lewandowskiego, ale także między innymi Davida Alaby, Christophera Nkunku, czy innego Polaka - Adama Buksę.

Zobacz wideo Tak Lewandowski rozpoczął kampanię o kolejną Złotą Piłkę. "To jest gra o coś więcej"

Zahavi przejmuje polski talent. Będzie transfer do Atletico Madryt?

W środę okazało się, że Pini Zahavi wziął pod swoje skrzydła kolejnego polskiego zawodnika. Tym razem związał się z 16-letnim Tomaszem Walczakiem z Wisły Płock. Utalentowany napastnik dopiero w tym sezonie zadebiutował w pierwszej drużynie prowadzonej przez Macieja Bartoszka. W sumie rozegrał już dwa spotkania, ale przełożyło się to tylko na dziesięć minut spędzonych na boisku. Udało mu się jednak zdobyć jedną bramkę w meczu Pucharu Polski z Koroną Kielce. 

Cezary Kucharski oraz Mariusz PiekarskiWystarczył jeden wpis. Awantura Kucharskiego z Piekarskim. "Pozostałeś tępy"

W Płocku wiążą z nim ogromne nadzieje i liczą na to, że uda im się przeprowadzić w końcu transfer na miarę tego Arkadiusza Recy z 2018 roku. Jak widać, Walczak zwrócił na siebie uwagę także za granicą i stąd porozumienie z jednym z czołowych agentów piłkarskich. 

Lewandowscy czarowali na gali Złotej Piłki. Niemiecka modelka była zachwyconaLewandowski dostanie zaskakującą nagrodę pocieszenia. "Tak, to prawda"

O wizycie Zahaviego w Polsce i podpisaniu umowy z Tomaszem Walczakiem poinformował na Twitterze Mateusz Borek. Dziennikarz "Kanału Sportowego" przekazał przy okazji, że Izraelczyk miał przy okazji przywieźć 16-latkowi ofertę transferu do Atletico Madryt. - Pini Zahavi lubi polatać. Czasem Monachium, czasem Płock. Dziś podpisał 16-letniego napastnika Tomasza Walczaka. Przywiózł ponoć ofertę Atletico Madryt - napisał.

Więcej o: