Lewandowscy czarowali na gali Złotej Piłki. Niemiecka modelka była zachwycona

Robert Lewandowski pojawił się na gali Złotej Piłki w towarzystwie między innymi swojej żony Anny Lewandowskiej. Oboje czarowali na wydarzeniu, o czym świadczy chociażby komentarz legendarnej modeli, która skomentowała zdjęcie kapitana reprezentacji Polski.

Choć podczas poniedziałkowej gali Złotej PiłkiRobert Lewandowski nie zdobył najważniejszego indywidualnego wyróżnienia, to i tak przeżył bardzo przyjemną chwilę. 33-latek osiągnął swój najlepszy wynik w karierze, zajmując drugie miejsce w plebiscycie "France Football".

Zobacz wideo Złota Piłka jak konkurs piękności? Czyli dlaczego Messi wygrał z Lewandowskim

France Golden BallNiemcy zdradzają kulisy Złotej Piłki. I tym bardziej podziwiają Lewandowskiego

Heidi Klum zachwycona wyglądem Lewandowskich

W stolicy Francji Lewandowski pojawił się w gronie najbliższych, czyli żony, mamy i siostry. W niedzielę z kolei gwiazdor Bayernu Monachium udał się na romantyczną kolację z Anną Lewandowską, o czym dawali znać w mediach społecznościowych.

Tuż przed rozpoczęciem oficjalnej części gali wszyscy uczestnicy pojawili się na tzw. ściance. Anna Lewandowska miała na sobie suknię Dolce & Gabbana. 33-latek również miał garnitur ze słynnego włoskiego domu mody. Nic więc dziwnego, że ich kreacje wzbudziły takie zachwyty.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Dowodem na to był, chociażby jeden z komentarzy, jaki pojawił się pod zdjęciem zamieszczonym przez Lewandowskiego na Instagramie. "Oszałamiająca para. Wow" - napisała niemiecka modelka Heidi Klum.

 

Robert Lewandowski i Lionel Messi na gali Złotej PiłkiJurorzy Złotej Piłki mówią, dlaczego nie wybrali Lewandowskiego. Absurdalny głos z Nikaragui

Więcej o: