Kłopoty Messiego po gali Złotej Piłki. Razem z kolegą nie dotarł na trening

Leo Messi nie pojawił się na wtorkowym treningu PSG. Jak poinformował klub, Argentyńczyk zmaga się z problemami żołądkowymi. Czy to skutki świętowania zdobycia siódmej Złotej Piłki?

W poniedziałkowy wieczór w Theatre du Chatelet w Paryżu odbyła się uroczysta gala magazynu "France Football", na której wręczona została Złota Piłka. Po raz siódmy w karierze nagrodę tę zgarnął Leo Messi, który w głosowaniu wyprzedził Roberta Lewandowskiego i Jorginho

Zobacz wideo Tak Lewandowski rozpoczął kampanię o kolejną Złotą Piłkę. "To jest gra o coś więcej"

Messi przesadził ze świętowaniem? Zmaga się z problemami żołądkowymi

Messi miał więc powody do hucznego świętowania. Jeszcze żadnemu piłkarzowi w historii nie udało się zdobyć tylu Złotych Piłek. Drugim pod tym względem zawodnikiem jest Cristiano Ronaldo, który ma ich pięć. Swoje pierwsze trofeum Argentyńczyk zdobył w 2009 roku.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Koronawirus torpeduje polską piłkę. Mecz w ekstraklasie odwołanyKoronawirus torpeduje polską piłkę. Mecz w ekstraklasie odwołany

Czy Messi postanowił uczcić swój historyczny sukces i przesadził ze świętowaniem? A może zaszkodziło mu jedzenie na gali w Paryżu? Argentyńczyk nie pojawił się we wtorek na treningu PSG. Jak poinformował klub zarówno jemu jak i Leandro Paredesowi dokuczają dolegliwości żołądkowe i jelitowe. Jak wiadomo Paredes należy do najbliższego otoczenia siedmiokrotnego zdobywcy Złotej Piłki. 

Messi jak król na 'Złotej Piłce'/Messi jak król, Lewandowski nie przyszedł. Niezwykłe sceny po gali Złotej Piłki

Nie wiadomo więc czy obaj zawodnicy będą gotowi na najbliższy mecz ligowy. PSG zmierzy się w nim już w środę 1 grudnia z Niceą na własnym stadionie. Rozpoczęcie tego spotkania zaplanowane jest na godzinę 21:00. 

Więcej o: