Lewandowski kontra Leo Messi. Gdzie i kiedy oglądać galę Złotej Piłki 2021? [TRANSMISJA]

Już w poniedziałek w Paryżu odbędzie się uroczysta gala magazynu "France Football", na której wręczona zostanie Złota Piłka. Gdzie i kiedy oglądać transmisję tego wydarzenia? Transmisja TV, stream online.

Na tę chwilę czeka cały piłkarski świat. Już w najbliższy poniedziałek 29 listopada w Theatre du Chatelet w Paryżu odbędzie się uroczysta gala magazynu "France Football", na której wręczona zostanie Złota Piłka za rok 2021. Tegoroczny plebiscyt jest niezwykle interesujący przede wszystkim dlatego, że po raz pierwszy od wielu lat nie ma w nim jednego zdecydowanego faworyta. 

Zobacz wideo Borek: Ktoś próbuje to Lewandowskiemu wmówić. To jest absurd

W końcu nadszedł ten moment. W poniedziałek dowiemy się kto sięgnie po Złotą Piłkę

Na poniedziałkową galę szczególnie czekają polscy kibice. Dzieje się tak za sprawą Roberta Lewandowskiego, który znajduje się w gronie faworytów do sięgnięcia po tę najważniejszą piłkarską nagrodę. Głównym faworytem Polaka do zwycięstwa jest Leo Messi, który ma na swoim koncie już sześć Złotych Piłek. Oprócz tych dwóch zawodników w gronie kandydatów są jeszcze tacy zawodnicy jak Karim Benzema, Mohamed Salah czy też Jorginho. 

Marek Papszun reaguje. Dostał pytanie o Legię Warszawa. OdpowiedziałMarek Papszun reaguje. Dostał pytanie o Legię Warszawa. Odpowiedział

Ewentualne zwycięstwo Roberta Lewandowskiego w plebiscycie Złotej Piłki byłoby wielkim wydarzeniem w naszym kraju. Do tej pory żaden polski piłkarz nie sięgnął po tę nagrodę i tylko dwóch znalazło się w pierwszej trójce najlepszych zawodników. Byli to: Kazimierz Deyna w 1974 roku i Zbigniew Boniek w 1982 roku. 

Niestety z coraz większej liczby pojawiających się przecieków wynika, że to jednak Leo Messi sięgnie ostatecznie po główną nagrodę na poniedziałkowej gali. Według tych najnowszych doniesień przekazanych przez znanego hiszpańskiego dziennikarza Josepa Pedrerola triumfować ma właśnie Argentyńczyk, a Lewandowski ma zająć dopiero trzecie miejsce. Między nimi znaleźć się ma jeszcze Karim Benzema. Jakie będą ostateczne wyniki? Tego dowiemy się dopiero w poniedziałek. Zwycięzca plebiscytu natomiast zna już wyniki od kilku dni.

Puchacz zaskoczył swoim wpisem. Wsparło go sporo raperów. 'Zawsze wsparcie'Gromy na reprezentanta Polski. Nie zasługuje na powołanie? "Zawalił"

Gdzie i kiedy oglądać galę Złotej Piłki 2021?

Uroczysta gala magazynu "France Football", na której wręczona zostanie Złota Piłka za rok 2021, odbędzie się w poniedziałek 29 listopada. Rozpoczęcie tego wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 20:30. Transmisja na żywo będzie dostępna na antenie TVP1 i TVP Sport oraz online na sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport. Zapraszamy również do śledzenia relacji na żywo na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o: