Anna Lewandowska jednym zdjęciem uchyliła rąbka tajemnicy gali Złotej Piłki

Robert Lewandowski jest jednym z głównych faworytów do sięgnięcia po Złotą Piłkę. Specjalna gala, na której nagroda zostanie wręczona, odbędzie się już w poniedziałek w Paryżu. Anna Lewandowska jest już na miejscu.

Już w poniedziałek 29 listopada w Theatre du Chatelet w Paryżu odbędzie się uroczysta gala magazynu "France Football" na której wręczona zostanie Złota Piłka. Wiadomo już, że niedawno zakończyło się głosowanie dziennikarzy w plebiscycie, więc organizatorzy znają już wyniki. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, ponieważ nie ma jednego zdecydowanego faworyta, a kilku. Wśród nich znajduje się Robert Lewandowski, ale obok niego są wymieniane takie nazwiska jak Leo Messi, Karim Benzema czy Jorginho.

Zobacz wideo Borek: Ktoś próbuje to Lewandowskiemu wmówić. To jest absurd

Lewandowski znajdzie się na podium Złotej Piłki? Żona jest już w Paryżu

Wiadomo już, że zwycięzca plebiscytu wie o wyniku, ponieważ musiał udzielić wywiadu do magazynu "France Football", który zostanie opublikowany już następnego dnia. Im bliżej gali tym niestety pojawia się coraz więcej informacji, że to Messi zostanie ostatecznym triumfatorem. Lewandowski ma być natomiast na pewno na podium. 

Grzegorz Krychowiak nie zagra z Węgrami. 'Tylko czekał na żółtą kartkę'Krychowiak nie trafił! Zepsuł sobie 100-procentową skuteczność. Grad goli w meczu Polaka

Reprezentant Polski jeszcze w sobotę grał w meczu Bundesligi z Arminią Bielefeld, który Bayern wygrał 1:0. Tym razem Lewandowski nie trafił. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Leroy Sane po asyście Thomasa Muellera. Na meczu zabrakło z pewnością żony polskiego piłkarza Anny, która jest już w Paryżu. Ujawniła to za pośrednictwem Instagrama. To prawdopodobnie oznacza, że napastnik Bayernu rzeczywiście znalazł się na podium plebiscytu Złotej Piłki. Upewnimy się jednak o tym dopiero w poniedziałek. 

 

"W końcu się doczekał". Tym razem nie Lewandowski. Jedyny gol w meczu Bayernu

Pomimo tego, że Robert Lewandowski nie zdobył bramki w sobotnim meczu, to obecny sezon rozpoczął bardzo dobrze. Polak rozegrał już 20 spotkań w barwach Bayernu, w których zdobył aż 25 bramek i zaliczył dwie asysty. 

Więcej o: