Grzegorz Krychowiak skomentował losowanie. Ma rację? Każdy z rywali tak pomyślał?

Reprezentacja Polski poznała w piątek pierwszego rywala w barażach o awans na mistrzostwa świata w Katarze. Rywalem Polaków w marcowym meczu będzie reprezentacja Rosji. Wyniki losowania postanowił skomentować już Grzegorz Krychowiak.

W piątek w Zurychu odbyło się losowanie baraży o awans na mistrzostwa świata w Katarze. Swojego marcowego rywala poznała więc reprezentacja Polski. Nasi kadrowicze w pierwszym meczu zmierzą się na wyjeździe z Rosją.

Zobacz wideo Borek: Ktoś próbuje to Lewandowskiemu wmówić. To jest absurd

W przypadku pokonania Rosjan i awansu do finału Polacy zmierzą się w nim ze zwycięzcą drugiego meczu w naszej ścieżce, czyli Szwecja - Czechy. To spotkanie zdecydowałoby, która drużyna poleci do Kataru. W dodatku odbyłoby się ono w Polsce. 

Nowa rola prezesa Legii Warszawa. Dariusz Mioduski w strukturach PZPN-uWandzel znów apeluje do Mioduskiego: Jakim ślepym trzeba być, aby z tego nie skorzystać?

Krychowiak hamuje entuzjazm po losowaniu. "To będą dobre mecze"

Wyniki piątkowego losowania od razu wzbudziły sporo emocji i wywołało lawinę komentarzy. W mediach społecznościowych zapanował lekki entuzjazm, co zauważył Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski wykorzystał tę okazję, aby trochę stonować nastroje i skomentować całą sprawę.- "Niezłe losowanie, każdy rywal w zasięgu i z każdym możemy wygrać" pomyślał każdy zawodnik ze wszystkich czterech drużyn. Wygramy, jedziemy na mundial. Przegramy, to znaczy, że nie mieliśmy po co tam jechać. To będą dobre mecze, nie mogę się doczekać - napisał na Twitterze pomocnik FK Krasnodar. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W pozostałych ścieżkach również rozlosowano wiele ciekawych zestawień. W pierwszej Szkoci zmierzą się z Ukrainą, a Walijczycy z Austrią. Druga ścieżka to ta, w której zagra reprezentacja Polski. Trzecia natomiast jest zdecydowanie najmocniejsza. Dojdzie w niej do starcia Włoch z Macedonią Północną i Portugalii z Turcją. Takie zestawienie oznacza, że na mundialu w Katarze zabraknie jednego z dwóch ostatnich mistrzów Europy.

Xavi, nowy trener FC BarcelonaXavi robi porządki w FC Barcelonie. Rewolucja nie ominęła nawet chłopców do podawania piłek

Półfinały baraży zostaną rozegrane 24 i 25 marca 2022 roku, natomiast finały odpowiednio 28 i 29 marca. 

Więcej o: