Już dziś reprezentacja Polski pozna rywali w barażach. Gdzie i kiedy oglądać losowanie? [TRANSMISJA]

Już dziś w Zurychu odbędzie się losowanie baraży o awans na mistrzostwa świata w Katarze. Reprezentację Polski w pierwszym meczu czeka pojedynek z teoretycznie trudniejszym rywalem i w dodatku na wyjeździe. Gdzie i kiedy oglądać losowanie? Transmisja TV, stream online.

Nie tak miała wyglądać końcówka eliminacji mistrzostw świata w Katarze w wykonaniu reprezentacji Polski. Nasza kadra w ostatnim meczu w grupie przegrała dość niespodziewanie na Stadionie Narodowym z Węgrami 1:2 i zaprzepaściła szanse na rozstawienie w barażach. 

Zobacz wideo Borek: Ktoś próbuje to Lewandowskiemu wmówić. To jest absurd

Brak rozstawienia w marcowych barażach oznacza dla reprezentacji Polski przede wszystkim pierwszy mecz z teoretycznie trudniejszym rywalem, który wywalczył rozstawienie i na dodatek mecz ten rozegrany zostanie na wyjeździe. Brak meczu w Polsce oznacza więc także spore straty dla Polskiego Związku Piłki Nożnej

Polska pozna rywali w barażach. Już dziś losowanie

Robert LewandowskiByły elektor Złotej Piłki o szansach Roberta Lewandowskiego. Przewiduje wynik

Tego z kim przyjdzie się nam zmierzyć w barażach, dowiemy się już w piątkowe popołudnie. Wtedy to w Zurychu odbędzie się losowanie. Wśród drużyn, którym udało się wywalczyć rozstawienie, są: Portugalia, Szkocja, Włochy, Rosja, Szwecja i Walia. Właśnie z jedną z tych reprezentacji Polacy zmierzą się w pierwszym meczu. W gronie nierozstawionych natomiast oprócz Polski znalazły się jeszcze takie zespoły jak: Turcja, Macedonia Północna, Ukraina, Austria i Czechy. Te dwa ostatnie kraje baraże zapewniły sobie poprzez Ligę Narodów

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W trakcie losowanie wyłonione zostaną trzy czterozespołowe grupy. Do każdej z nich trafią dwie drużyny rozstawione i dwie nierozstawione. W pierwszych spotkaniach (półfinałowych) zmierzą się ze sobą drużyny rozstawione z nierozstawionymi. Zwycięzcy obu grupowych meczów zmierzą się ze sobą w decydującym meczu o awans. 

Półfinały baraży zostaną rozegrane 24 i 25 marca 2022 roku, natomiast finały odpowiednio 28 i 29 marca. 

Zbigniew Boniek i Dariusz MioduskiZbigniew Boniek punktuje Legię. "Piłkarze, kibolstwo, no i ten wywiad"

Baraże MŚ 2022. Gdzie i kiedy oglądać losowanie baraży? Transmisja TV, stream online

Losowanie par barażowych odbędzie się w piątek 26 listopada o godzinie 17:00 w Zurychu. Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć za pośrednictwem TVP Sport, Polsatu Sport News, stron internetowych sport.tvp.pl i polsatboxgo.pl oraz w aplikacjach mobilnych TVP Sport, oraz Polsat Box Go. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE na Sport.pl, oraz Sport.pl LIVE.

Więcej o: