Polski stadion ma sponsora po dziesięciu latach! "Nowa rzeczywistość" za 14 mln

Stadion Miejski we Wrocławiu doczekał się sponsora! Po dziesięciu latach od zbudowania obiektu na Euro 2012 wsparcia udzieliła mu firma Tarczyński. Przez to zmieni się nazwa stadionu.

Firma Tarczyński S.A. - jeden z liderów branży spożywczej w Polsce oraz marka nr 1 w kategoriach wędlin paczkowanych mięsnych i roślinnych - została sponsorem tytularnym Stadionu Wrocław. Umowę podpisano na 6 lat. W czasie jej obowiązywania oficjalną nazwą obiektu będzie Tarczyński Arena.

Zobacz wideo Khalidov dostał pytanie o swoje zdrowie psychiczne. Zaskoczył odpowiedzią

Stadion wreszcie ze sponsorem. Po dziesięciu latach wrocławianie się doczekali

Umowa między Stadionem Wrocław sp. z o.o. a firmą Tarczyński S.A. została podpisana na 6 lat z możliwością jej przedłużenia. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 14 mln złotych. Przez 6 najbliższych lat Stadion Wrocław będzie nosił nazwę Tarczyński Arena. Zmieni się także dotychczasowy logotyp obiektu.

Robert Lewandowski i Leo Messi"France Football" pozwoliło na zmianę głosów w Złotej Piłce. Zwycięzca zna wynik

- Podpisanie tego kontraktu przenosi stadion w nową rzeczywistość finansową i zapewnia mu poważne wpływy w wieloletniej perspektywie. Jestem przekonany, że to ważny moment także wizerunkowo, bo obiekt pozyskuje sponsora tytularnego po 10 latach działalności. Dziękuję Panu Prezesowi Jackowi Tarczyńskiemu za zaufanie. Jestem przekonany, że wydarzenia organizowane na Tarczyński Arena przyczynią się do jeszcze większej rozpoznawalności kierowanej przez niego firmy – mówi Marcin Przychodny, prezes zarządu Stadionu Wrocław.

Kolejny niebotyczny rekord Lewandowskiego. Nie dokonał tego niktLewandowski znów najlepszy na świecie! Drugi rok z rzędu. Deklasacja

Tarczyński Arena z logiem na fasadzie stadionu. Sponsor zyskał nowe możliwości

Na fasadzie zostanie umieszczony nowy logotyp obiektu Tarczyński Arena. Bez zmian pozostanie natomiast wnętrze stadionu i trybuny. Podświetlana membrana zachowa swój charakter i nadal będzie świecić w wielu kolorach, w zależności od odbywających się na stadionie wydarzeń.

Oprócz praw do nazwy oraz brandingu nowy sponsor uzyskał także możliwość organizowania w przestrzeniach obiektu własnych przedsięwzięć sportowych czy rozrywkowych. Na stadionie znajdzie się jedno z biur sponsora tytularnego. W punktach gastronomicznych pojawią się kabanosy, wędliny i przekąski białkowe produkowane przez firmę Tarczyński. Będzie można także spróbować hot-dogów z parówkami tej marki.

Rekord Łukasza Piszczka pobity. Niemiec przeszedł do historiiRekord Łukasza Piszczka pobity. Niemiec przeszedł do historii

Stadion Wrocław to największy obiekt sportowy w tej części kraju dysponujący potężnym centrum biznesowo-konferencyjnym i powierzchniami biurowymi. Został zbudowany na Euro 2012. W jego 10-letniej historii zrealizowanych zostało kilkaset dużych wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. Łącznie obiekt odwiedziło blisko 5 milionów osób.

Więcej o: