Nie żyje 23-letni brazylijski talent. Tajemnicza przyczyna śmierci

Tajemnicza śmierć 23-letniego Brazylijczyka. We wtorek w godzinnach porannych na zawał zmarł Riuler de Oliveira Faustino. Najbliżsi wciąż czekają jednak na wyniki sekcji zwłok.

Riuler de Oliveira Faustino brazylijski piłkarz, który przed laty występował w młodzieżowych drużynach w swoim kraju. Pomocnik trafił do Japonii w 2019 roku. Najpierw reprezentował barwy J.FC Miyazaki. Sześć miesięcy później Brazylijczyk przeszedł jednak do Shonan Bellmare, którego zawodnikiem pozostał do ostatnich dni. W sumie od transferu rozegrał 12 meczów i zdobył dwie asysty.

Zobacz wideo "Piramidalna bzdura. Dywersja". Ostro o zachowaniu Sousy i Lewandowskiego

Tajemnicza śmierć 23-letniego piłkarza. Klub nie wydał jeszcze dokładnego oświadczenia

Zgodnie z informacjami części lokalnych i brazylijskich mediów przyczyną śmierci 23-letniego pomocnika był zawał. Nie wszystkie źródła są jednak w tej kwestii zgodne. Stan jego zdrowia nie wskazywał ponoć na żadne problemy na tym tle. "Jesteśmy bardzo zasmuceni tym nagłym ogłoszeniem. Składamy najgłębsze wyrazy współczucia" - poinformował klub w oświadczeniu. Portal "The Japan Times" pisze natomiast, że "przyczyna śmierci nie została ujawniona" dodając, że oczekuje się na wyniki sekcji zwłok. 

Spartak - Napoli. Jak wygląda sytuacja w grupie C?Tak wygląda tabela grupy LE po porażce Napoli. Legia Warszawa pod ścianą

W przeszłości Riuler de Oliveira Faustino uchodził za jeden z talentów brazylijskiej młodzieżówki. Pomocnik zadebiutował w reprezentacji Brazylii do lat 17. W jej barwach rozegrał siedem spotkań.  

Więcej o: