Bili ją prętem po nogach. "L'Equipe" publikuje wstrząsjące zdjęcie

Dziennik "L'Equipe dotarł do zdjęcia, na którym widać, jakie obrażenia doznała pobita zawodniczka PSG Kheira Hamraoui. Ostrzegamy fotografia tylko dla osób mocnych nerwach.

Sporym echem na całym świecie odbił się brutalny atak na zawodniczkę PSG Kheirę Hamraoui. Na początku listopada piłkarka został wyciągnięta z auta i pobita żelazną pałką przez dwóch nieznanych sprawców. Zawodniczka trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami nóg. Wokół szokującej sprawy pojawiają się wciąż nowe wątki. 

Zobacz wideo "Jeżeli PSG nie wygra Ligi Mistrzów, to stanie się jeszcze większym memem, niż było"

Kheira Hamraoui została brutalnie pobita. Zawodniczka pokazała zdjęcie nogi

Dziennik "L'Equipe" dotarł do zdjęcia obrażeń Hamraoui. Z tyłu prawego uda widać dużego siniaka, a także otwartą ranę i drugie, drobniejsze cięcie. Zawodniczka ma też kilka szwów na piszczeli i dłoni, doznała także uszkodzenia kolana i łydki w lewej nodze. 

Do ataku, w wyniku którego piłkarka doznała poważnych obrażeń, doszło w czwartek 4 listopada około godziny 22:30, kiedy to Hamraoui wracała samochodem wraz z dwoma zawodniczkami PSG. Gdy Hamraoui była już niedaleko swojego domu samochód pań zatrzymało dwóch zamaskowanych mężczyzn. Jeden z nich wyciągnął Hamraoui z auta, przewrócił na ziemię i zaczął uderzać zawodniczkę metalowym prętem, głównie po nogach, ale trafił też w ręce. Napastnicy uciekli, koleżanki wezwały policje i karetkę.

PeleNajnowsze informacje o stanie zdrowia legendarnego Pelego

Wśród podejrzanych osób, które mogłyby stać za tym czynem jest 26-letnia Aminata Diallo, która prowadziła samochód. Powodem miała być rywalizacja obu zawodniczek o miejsce w składzie. Ostatnio pojawiły się informacja, że w sprawę miałby być zamieszany Eric Abidal. Według francuskich mediów telefon poszkodowane jest zarejestrowany właśnie na 42-latka, co ma być dowodem na ich zażyłą relację. Francuzka reprezentowała barwy Barcelony w czasie, kiedy rolę dyrektora sportowego klubu pełnił Abidal Dodatkowo zawodniczka dzwoniła do niego po szokujących incydencie. Francuz ma zostać przesłuchany w tej sprawie. 

Więcej szczegół na temat ataku na Kheirę Hamraoui można znaleźć w TYM MIEJSCU >>>

Więcej o: