"Ja pierd***. Idź szukać nowego klub". I wtedy się zaczęło. Absurdalne sceny [WIDEO]

Hiszański piłkarz Ruben Mesa strzelił gola, ale swoją grą i tak irytował swojego trenera. I to irytował go tak, że Manuel Mosquera został wyrzucony z boiska. - Nie żałuję swojego zachowania - tłumaczy wyrzucony na trybuny szkoleniowiec.

Ruben Mesa ma 29 lat i gra w trzecioligowym klubie Extremadura. W przeszłości środkowy napastnik nie przebił się ani w Atletico Madryt, ani w Villarrealu, gdzie grał jedynie w rezerwach. Udało mu się za to przebić w hiszpańskich mediach, a to wszystko za sprawą jego trenera. Ale po kolei.

Zobacz wideo To może być nowa gwiazda reprezentacji Polski. "Euforia wśród kibiców"

W miniony weekend doszło do kuriozalnej sytuacji podczas spotkania III ligi hiszpańskiej: Extremadura UD - Inter de Madrid (1-2). Jak informuje "Marca", trener gospodarzy Manuel Mosquera został wyrzucony z boiska w 90. minucie, bo zaczął obrażać Rubena Mesę, który choć strzelił gola, to zarazem marnował dobre okazje i grał bez większego zaangażowania.

- Ja pierd***. Idź szukać nowego klubu - miał krzyczeć na swojego napastnika. Ale to nie był koniec. Później szkoleniowiec zaczął jeszcze szarpać piłkarza.

Więcej treści sportowych znajdziesz na portalu Gazeta.pl

 

Lubuski ZPN nie chciał przełożyć meczu Czarnych Żagań. Piłkarze zostali wysłani bronić granicy polski-białoruskiejSkandal w Lubuskiem. Piłkarze pojechali na granicę polsko-białoruską. "Ciężko cokolwiek napisać"

Trener nie żałuje

Co ciekawe, po ostatnim gwizdku trener Mosquera wcale nie żałował całego zamieszania.- Sędzia twierdził, że go też obrażałem, ale to nieprawda. Czy żałuję swojego zachowania? Nie. Okej, może mogłem zareagować inaczej, ale nie możesz tak grać - tłumaczył.

 

Portal golsmedia.com dodaje: "Warto również pamiętać o sytuacji Extremadury, gdzie piłkarze grają, choć od kilku miesięcy nie otrzymują pensji".

Sandecja Nowy Sącz będzie miała nowy stadionPolska będzie miała kolejny nowoczesny stadion. "Historyczny moment"

Na domiar złego Extremadura znajduje się w strefie spadkowej, a teraz czeka ich mecz z liderem, czyli Deportivo La Coruna.

Więcej o: