AKS Zły gra z FC United of Manchester! [TRANSMISJA]

Nawet tysiąc osób może obejrzeć z trybun środowy mecz AKS Zły z FC United of Manchester - najsłynniejszą drużyną zarządzaną przez fanów. To kolejny mecz Złego w Fenix Trophy, turnieju będącego odpowiedzią na ideę Superligi. Mecz rozpocznie się w środę o 19:30. Transmisję ze spotkania można oglądać na Twitchu Sport.pl.

Z Manchesteru do Warszawy przyleci nawet trzystu angielskich kibiców. Fani z Manchesteru są w serdecznych stosunkach z kibicami Złego. Na stadionie panować ma atmosfera piłkarskiego święta – obie grupy będą wspierać swój zespół, ale z szacunkiem i serdecznością do rywala.

Zobacz wideo Sport Bednarz grzmi po zwolnieniu Michniewicza. "To źle świadczy o zarządzie"

Ludzie ze Złego przyznają, że nigdy nie spodziewali się, że grając w drużynie z siódmej ligi będą mieli okazję wystąpić w imprezie o takiej randze jak Fenix Trophy – turnieju najlepszych amatorskich drużyn, który jest odpowiedzią na korporacyjną ideę Superligi. Debiut mają już za sobą – we wrześniu u siebie zmierzyli się z włoską Brerą (1:2). Mecz z trybun stadionu na Bemowie oglądało 400 osób.

Paulo SousaIle zarabia najlepiej opłacany trener w ekstraklasie? Jest kwota, ale to Paulo Sousa rozbił bank

AKS Zły - FC United of Manchester. TRANSMISJA

Mecz AKS Zły - FC United of Manchester rozpocznie się w środę o 19:30. Transmisję ze spotkania można oglądać na Twitchu Sport.pl. Zapraszamy!

Więcej sportowych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: