Nie żyje polski trener. Nagle zjechał rowerem z drogi

Nie żyje Przemysław Gruszka, 29-letni trener Stowarzyszenia Sportowego Orzełki Brzozów. Z nieznanych przyczyn miał zjechać z drogi, którą podróżował rowerem, i uderzył w betonowy przepust. Sprawę bada prokuratura.

Stowarzyszenie Sportowe Orzełki Brzozów poinformował w sobotę wieczorem o śmierci wieloletniego trenera, Przemysława Gruszki. - Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 23 października 2021 r. zmarł Przemysław Gruszka, wieloletni trener Stowarzyszenia Orzełki Brzozów. Żegnamy człowieka niezwykle pogodnego, życzliwego i serdecznego kolegę, który z niezwykłą pasją oddawał się szkoleniu dzieci. Rodzinie trenera składamy wyrazy najszczerszego współczucia - napisał klub na profilu na Facebooku.

Zobacz wideo Włoski dziennikarz chwali trzech piłkarzy Legii. „Podobał mi się już w meczu ze Spartakiem"

Jak poinformował portal korsosanockie.pl, Gruszka miał podróżować rowerem i z nieznanych przyczyn zjechać z drogi. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący jednośladem, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust. Mimo podjętej reanimacji, życia 29-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego nie udało się uratować - napisano w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Więcej informacji sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Zgodnie z informacjami portalu korsosanockie.pl, prokuratora zamierza przeprowadzić sekcję zwłok, by ustalić przyczynę zdarzenia - m.in. to, dlaczego Gruszka nagle zjechał z drogi. Sprawę śmierci 29-letniego trenera badają policja i prokuratura.

Kamil Grabara fauluje w polu karnym piłkarza Broendby powodując karnego. Źródło: https://twitter.com/K_Rogolski/status/1452266494751084561?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1452266494751084561%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fweszlo.com%2F2021%2F10%2F24%2Fblad-kamila-grabary-fc-kopenhaga-ulegla-brondby-wideo%2FKolejny klops Kamila Grabary. Złe dni dla Polaka [WIDEO]

Więcej o: