Gol Krychowiaka! Polak uratował swój zespół przed porażką [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę w meczu FK Krasnodar - FK Ufa w 11. kolejce ligi rosyjskiej. Jego gol na 1:1 uratował Krasnodar przed porażką.

Na początku sierpnia tego roku Grzegorz Krychowiak po trzech sezonach spędzonych w Lokomotiwie Moskwa zmienił barwy klubowe. Reprezentant Polski przeniósł się za cztery miliony euro do FK Krasnodar, w którym od początku sezonu ma pewne miejsce w wyjściowym składzie. W niedzielnym meczu z Ufą Krychowiak ponownie znalazł się w pierwszej jedenastce.

Wielka zadyma na meczu Spartak Trnawa - Slovan BratysławaWielka bitwa na boisku za naszą południową granicą. Ligowy hit nie został dokończony [WIDEO]

Krychowiak uratował Krasnodarowi remis

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Ufy, bo w dziewiątej minucie objęła prowadzenie za sprawą Gamida Agalarova. Taki wynik utrzymywał się do 85. minuty. Wtedy Krasnodar dostał rzut karny, a do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Grzegorz Krychowiak. Polak zmylił bramkarza rozbiegiem na dwa tempa i strzelił obok słupka, w swoją lewą stronę dając swojej drużynie remis.

Taki wynik z pewnością nie zadowala ekipy Krasnodaru. Ufa to aktualnie najgorsza drużyna ligi rosyjskiej. Po 11 meczach ma na koncie dziewięć punktów (tyle samo co Rostów i Ural). Krasnodar plasuje się na szóstej lokacie i ma 18 punktów. Liderem jest Zenit z 23 punktami.

Dla Krychowiaka gol z FK Ufa był drugim trafieniem w dziewiątym meczu w tym sezonie ligi rosyjskiej. Do tego Krychowiak dołożył jeszcze dwie asysty. Polak jest w Rosji bardzo skuteczny. W zeszłym sezonie, jeszcze w barwach Lokomotivu, polski pomocnik strzelił w lidze dziewięć goli i zanotował trzy asysty.

W następnej kolejce Krasnodar zmierzy się na wyjeździe z Niżnym Nowogrodem.

Dramatyczne chwile w Holandii. Trybuna zawaliła się pod kibicami [WIDEO]Trybuna zawaliła się pod kibicami podczas meczu holenderskiej ekstraklasy [WIDEO]