Skandaliczne sceny na meczu. 17-latka ujawniła obrzydliwe okrzyki. "Zgwałcę cię"

Do skandalu doszło podczas hiszpańskiej ligi piłkarskiej kobiet. 17-letnia Karolina Sarasua podzieliła się obelgami, które usłyszała podczas meczu od grupy mężczyzn, znajdującej się na trybunach.

Karolina Sarasua, zawodniczka Osasuny opowiedziała historię z meczu przeciwko SD Nueva Montana. Podczas meczu ligi kobiecej, grupa mężczyzn krzyczała z trybun obraźliwe i wulgarne teksty w kierunku młodych dziewczyn. Potwierdzeniem całej sytuacji może być fakt, że wszystko zostało dokładnie opisane w protokole sędziowskim z meczu.

Zobacz wideo "Prawdziwą wartość Łukasza Fabiańskiego poznamy, jak zabraknie go w polskiej bramce"

Skandaliczne obelgi skierowane w kierunku 17-latki. "Zgwałcę cię i twoją drużynę"

Sarasua, mająca 17 lat, podzieliła się całą listą wulgarnych i obraźliwych okrzyków, rzucanych z trybun przez mężczyzn. "Zgwałcę cię", "podnieś koszulkę, żeby pokazać mi cycki i tyłek", "pokaż swoje stringi", "zgwałcimy całą waszą drużynę" - to tylko kilka tekstów, którymi podzieliła się dziewczyna.

Hiszpańskie media podkreślają, że wszystko zostało opisane w protokole sędziowskim, który potwierdził także, że jeden z mężczyzn miał na sobie dres z herbem klubu SD Nueva Montana. Jeden z asystentów dokładnie słyszał obelgi wykrzykiwane przez mężczyzn, przez co potwierdził słowa 17-letniej zawodniczki. Jak sama podkreśliła, wszystkie te hasła usłyszała w ciągu 90 minut meczu.

Klub Sarasuy natychmiast potępił wydarzenia z meczu. - Osasuna chce podkreślić swoje oburzenie komentarzami skierowanymi w kierunku jednej z piłkarek podczas meczu. Chcemy także podziękować za wsparcie klubowi Nueva Montana i za wzorowe podejście do tego, co się wydarzyło podczas gry - przekazał klub, cytowany przez hiszpańskie media.

Więcej o: