Nie żyje Nikolaos Tsoumanis. 31-letni Grek został znaleziony w swoim samochodzie

31-letni grecki piłkarz Nikolaos Tsoumanis został znaleziony w swoim samochodzie w pobliżu portu w Kalamarii. Zawodnika nie udało się uratować. Obecnie prowadzone są działania, które mają potwierdzić przyczyny jego śmierci.

Zaginięcie Nikolaosa Tsoumanisa zgłosiła jego rodzina. Informację o nieobecności piłkarza urodzonego w miejscowości Janina policjanci odebrali w poniedziałkowe popołudnie. Po zaledwie kilkunastu godzinach, we wtorkowy poranek mundurowi dostrzegli zaparkowany samochód w porcie w Kalamarii.

Zobacz wideo "Legia dzięki Michniewiczowi stała się europejskim klubem"

Jasny sygnał Roberta Lewandowskiego. Jasny sygnał Roberta Lewandowskiego. "Czy można było zrobić coś więcej?"

Policja nie wyklucza morderstwa

Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli 31-latka, który znajdował się w stanie agonalnym. Tsoumanis miał związane za plecami ręce przy pomocy plastikowej opaski zaciskowej. Pomimo przewiezienia do szpitala i próby ratunku, piłkarza nie udało się uratować. Obecni na miejscu zdarzenia kryminolodzy i lekarz sądowy stwierdzili, że przyczyną zgonu najpewniej było uduszenie.

Pierwsza z hipotez zakłada, że najprawdopodobniej mogło dojść do morderstwa. Niewykluczona jest także wersja, zgodnie z którą Grek odebrał sobie życie. Hiszpański dziennik "Marca" dotarł do informacji, zgodnie z którymi Tsoumanis żalił się przyjacielowi na problemy finansowe. Wyznał również, że miał myśli samobójcze.

Polska-Anglia. Czy Stadion Narodowy, czyli polska twierdza pomoże? Gdzie i o której oglądać mecz?Rasiak wskazał, kto powinien zagrać w kadrze obok Lewandowskiego. "Udowodnił"

Nikolaos Tsoumanis był nominalnym lewym obrońcą. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Grecji rozegrał łącznie 69 spotkań w barwach pięciu klubów - AO Xanthi, AOK Kerkyra, Arisu Saloniki, Panthrakikosu Komotini i Verii NPS. Rozegrał ponadto dwa spotkania w młodzieżowej reprezentacji narodowej. Od 13 września tego roku był graczem trzecioligowego zespołu Makedonikos Neapolis.

Więcej o: