Wreszcie! Nowy biznes Roberta Lewandowskiego jest już gotowy. I imponuje

Wreszcie otwarcie! Nowa restauracja, której współwłaścicielem jest Robert Lewandowski, jest już gotowa na przyjęcie gości. W budynkach Browarów Warszawskich powstał czteropiętrowy lokal o nazwie "Nine's".

Wiele miesięcy temu zapowiadano otwarcie nowego miejsca, w którym ludzie będą mogli coś zjeść, napić się czy po prostu spędzić czas w trakcie oglądania wydarzeń sportowych. W kwietniu media spekulowały, że wielkie otwarcie nastąpi na przełomie lipca i sierpnia, jak widać kwestia ta jednak uległa lekkiemu opóźnieniu. Oficjalne otwarcie ma nastąpić we wtorek, 5 października.

Zobacz wideo "Spadłem z krzesła". Robert Lewandowski pędzi pod szklany sufit [SEKCJA PIŁKARSKA #92]

Robert Lewandowski z kolejną inwestycją. Restauracja o tematyce sportowej już otwarta

Robert Lewandowski otworzył nową restaurację we współpracy z Jackiem Trybuchowskim i Jerzym Krzanowskim. Lokal ma się składać z czterech pięter, gdzie znajdują się m.in. restauracja, bar, mini sala kinowa, gdzie można obejrzeć transmisję wydarzeń sportowych oraz wiele indywidualnych nagród i wyróżnień wielu sportowców.

Goście będą mogli podziwiać na ścianach m.in. narty Kamila Stocha, koszulkę Borussii Dortmund z meczu z Realem Madryt (4:1, 2013 rok), podpisaną przez Sergio Ramosa (PSG) koszulkę Realu Madryt, statuetki polskich siatkarzy czy korki, w których Robert Lewandowski pobił historyczny rekord Gerda Muellera.  

Kapitan reprezentacji Polski nie będzie musiał się martwić o jakość menu. Przed wieloma tygodniami informowano, że odpowiadać za nie będzie znany restaurator i prywatne syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller. W nowym punkcie na gastronomicznej mapie Warszawy goście będą mogli przede wszystkim liczyć na potrawy kuchni amerykańskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.