Kolejny znakomity występ Mateusza Musiałowskiego. Dwa gole 17-latka przeciwko Chelsea [WIDEO]

Mateusz Musiałowski po raz kolejny pokazał swoje ponadprzeciętne umiejętności. Tym razem 17-latek zdobył dwie bramki dla Liverpoolu U-23 w spotkaniu z Chelsea.

Mateusz Musiałowski w lipcu tego roku podpisał z Liverpoolem swój pierwszy profesjonalny kontrakt. 17-latek miał już także okazję trenować z pierwszym zespołem pod czujnym okiem Juergena Kloppa. W międzyczasie popisuje się swoimi umiejętnościami w spotkaniach drużyny U-23, a nagrania z tych występów szybko obiegają media społecznościowe.

Kolejny popis Mateusza Musiałowskiego. Wywalczy sobie szansę na występ w pierwszej drużynie?

Nie inaczej było tym razem. Mateusz Musiałowski wyszedł w pierwszym składzie Liverpoolu U-23 w hitowym starciu z Chelsea, która jest znana ze świetnego szkolenia młodzieży. Polak jednak nic sobie z tego nie zrobił i popisał się w tym spotkaniu dwoma trafieniami w kluczowym momencie.

Szokujące oszustwo na Cristiano Ronaldo. Portugalczyk stracił fortunęRonaldo może zastąpić Solskjaera. "Zdawał sobie z tego sprawę"

Do przerwy na tablicy wyników widniał remis 1:1. Już od początku drugiej połowy jednak sprawy w swoje ręce wziął utalentowany 17-latek z Polski. Mateusz Musiałowski wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 2:1 w 52. minucie spotkania. Polak otrzymał piłkę w środkowej strefie boiska i oddał strzał z dystansu, nie dając szans bramkarzowi rywali.

Wayne RooneyDerby County podnosi się z dna razem z Rooneyem. "Jaką bym był osobą"

Niespełna trzy minuty później Musiałowski skompletował dublet. Polak otrzymał świetne prostopadłe podanie i bez problemu wykorzystał swoją okazję. Niestety ostatecznie bramki Polaka na nic się nie zdały i Liverpool nie zdołał wywieźć z Londynu nawet punktu. W końcówce spotkania młodzieżowcy Chelsea zdołali zdobyć trzy bramki i wygrali mecz 4:3.