Pies wbiegł na boisko i został dryblerem! Założył "siatkę" niczym Messi [WIDEO]

Niecodzienna sytuacja wydarzyła się w trakcie meczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Bośni i Hercegowinie. W spotkaniu FK Sloboda Tuzla - NK Posusje na murawie pojawił się młody pies, który niczym Jacek Góralski skutecznie odebrał piłkę głównym aktorom widowiska i w stylu Leo Messiego przedryblował jednego z nich.

Można się spodziewać, że takich emocji w Tuzli dawno nie było. Doświadczony pomocnik NK Posusje Josip Serdarusić musiał być solidnie zaskoczony, gdy niczym spod ziemi wyrósł mu pod nogami niespodziewany rywal. Niewielki pies zaatakował swojego przeciwnika bardzo skutecznie, odbierając mu piłkę. 

Zobacz wideo "Barcelona gra jak Stoke. Koeman jest żywym trupem w Barcelonie"

Pies-drybler założył siatkę, został jednak zatrzymany

Filigranowy zawodnik, który obecnie znajduje się bez klubu, okazał się być dobrym dryblerem. Niewykluczone, że chciał on pomóc drużynie gospodarzy, o czym przekonał się inny zawodnik NK Posusje, Tomislav Barisić, któremu psiak założył siatkę. Nowy gwiazdor bośniackiego futbolu, niczym Leo Messi, przez dłuższą chwilę był nieuchwytny, nie chcąc rozstać się z przejętą piłką.

Włosi wydali jednoznaczny werdykt po meczu Zielińskiego z SampdoriąWłosi wydali jednoznaczny werdykt po meczu Zielińskiego z Sampdorią

Koniec końców, jego zabawa jednak nie trwała zbyt długo i czworonożny delikwent został dość bezceremonialnie usunięty z boiska przez jednego z rezerwowych. Można się spodziewać, że sympatyczny intruz został również ukarany za swój występek zakazem stadionowym

Mecz FK Sloboda Tuzla - NK Posusje zakończył się remisem 1:1.

Więcej o: