Dyrektor Szkoły Trenerów PZPN odchodzi ze związku! Ciąg dalszy zmian

Potwierdziły się niedawne doniesienia Sport.pl: Dariusz Pasieka odchodzi z Polskiego Związku Piłki Nożnej. To kolejna zmiana w PZPN-ie, którego prezesem niedawno został Cezary Kulesza.
Zobacz wideo "Barcelona gra jak Stoke. Koeman jest żywym trupem w Barcelonie"

Dariusz Pasieka pełnił rolę dyrektora Szkoły Trenerów PZPN od maja 2018 roku - wcześniej był Szefem Kształcenia i Licencjowania Trenerów oraz zastępcą dyrektora Szkoły Trenerów, gdy funkcję tę pełnił Stefan Majewski. Pasieka jako trener prowadził takie kluby jak Jahn Ratyzbona (2005-2006), Arka Gdynia (2009-2015) czy Cracovia (2015).

- Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje Dariuszowi Pasiece za wieloletnią współpracę i życzy powodzenia w dalszej karierze - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie PZPN. O tym, że Pasieka odejdzie, informował niedawno Jakub Seweryn, dziennikarz Sport.pl >>

Powrót po 17 latach. Robert Kubica wraca na tor w HolandiiOstatnia nadzieja dla Roberta Kubicy! Haas ogłosił skład kierowców

Zmiany w PZPN-ie

Już wcześniej doszło do kilku zmian na ważnych stanowiskach w PZPN-ie, od kiedy w sierpniu prezesem został Cezary Kulesza: to on podjął decyzję o odejściu Stefana Majewskiego, który był dyrektorem sportowym (jego następca nie został jeszcze ogłoszony), a z federacji odszedł również Zbigniew Pzzesmycki, przewodniczący kolegium sędziów - zastąpił go Tomasz Mikulski.

Więcej o: