Pierwszy gol Grzegorza Krychowiaka dla FK Krasnodar. Ustalił wynik spotkania

Grzegorz Krychowiak rozpoczął strzelanie dla FK Krasnodar. Reprezentant Polski przyczynił się do zwycięstwa 2:0 nad FK Leningradec w pucharze Rosji. Dla 31-latka był to pierwszy gol w nowych barwach po letnim transferze z Lokomotiwu Moskwa.

Na początku sierpnia tego roku Grzegorz Krychowiak po trzech sezonach spędzonych w Lokomotiwie Moskwa zmienił barwy klubowe. Reprezentant Polski przeniósł się za cztery miliony euro do FK Krasnodar, w którym od początku sezonu ma pewne miejsce w wyjściowym składzie.

Zobacz wideo "Chylę czoła przed Paulo Sousą. Oceńmy go po eliminacjach MŚ"

Piotr ZielińskiWraca "prawdziwy Piotr Zieliński"? Dziennikarze typują skład na mecz z Sampdorią

Premierowy gol Krychowiaka dla Krasnodaru

Do tej pory 31-latek tylko raz przyczynił się do strzelenia gola. W ligowym meczu z Arsenałem Tuła reprezentant Polski zanotował asystę. Krychowiak czekał na swoje debiutanckie trafienie w nowych barwach i nadeszło ono w środę.

Defensywny pomocnik wpisał się na listę strzelców w pucharowym spotkaniu przeciwko FK Leningradets. Polak trafił do siatki w 85. minucie, ustalając rezultat spotkania na 2:0. Wcześniej bramkę na 1:0 strzelił Eduard Spertsyan.

Katastrofa klubu reprezentantów Polski! Jedna decyzja i 12 punktów mniej!Katastrofa klubu reprezentantów Polski! Jedna decyzja i 12 punktów mniej!

Grzegorz Krychowiak znalazł się wśród powołanych przez Paulo Sousę na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Biało-czerwoni w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw świata zmierzą się u siebie z San Marino (9 października) i na wyjeździe z Albanią (12 października).

Więcej o: