Ronaldo był systematycznie okradany. Sprawa wyszła na jaw dopiero po wielu latach!

Cristiano Ronaldo przez kilka lat był oszukiwany przez pracownicę jednego z biur podróży, która opłacała różnego rodzaju wyjazdy z jego karty kredytowej. Kobieta miała doprowadzić do tego, że z konta Portugalczyka zniknęło prawie 300 tysięcy euro.

Portugalski dziennik "Jornal de Noticias" przekazał zaskakujące informacje na temat Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w latach 2007-2010 stracił łącznie około 288 tysięcy euro, co w przeliczeniu na polską walutę daje kwotę wynoszącą około 1,3 mln złotych. Okoliczności tej straty są niecodzienne.

Zobacz wideo Wielki powrót Cristiano Ronaldo. "Lepiej nie mógł sobie tego wymarzyć"

Kosmiczny samochód Cristiano Ronaldo. Jest warty fortunęTakim samochodem porusza się Cristiano Ronaldo na co dzień. Auto za prawie milion złotych

Pracownica biura podróży opłacała wyjazdy z pieniędzy Ronaldo

Jak się okazało, pracownica jednego z biur podróży w nielegalny sposób korzystała z dostępu do haseł i kart kredytowych Ronaldo, który wcześniej był klientem biura. 53-letnia kobieta miała opłacić blisko 200 podróży z pieniędzy piłkarza odbywających się z Portugalii do innych europejskich krajów, Ameryki Północnej i Afryki. Ronaldo jednak nigdy ich nie odbył.

Obecny gwiazdor Manchesteru United nie jest jednak jedyną ofiarą. W podobny sposób zostali oszukani jego agent Jorge Mendes oraz były reprezentant Portugalii Nani. Ronaldo miał przekazać agentowi kod PIN i wirtualną kartę kredytową, na czym pracownica biura podróży skorzystała. "Jornal de Noticias" podaje, że podróże były opłacane przy użyciu specjalnego wirtualnego terminala.

Poszkodowani otrzymali swoje pieniądze

Przedstawiciele biura podróży, z którym skontaktowali się dziennikarze, zapewnili, że wszyscy poszkodowani otrzymali z powrotem swoje pieniądze. Dodatkowo 53-latka zobowiązała się do zwrócenia wszystkich pieniędzy swojemu byłemu pracodawcy, chcąc w ten sposób uniknąć kary więzienia.

Solskjaer zdenerwował się po słowach eksperta o Ronaldo: Nie ma pojęcia, o czym mówi!Solskjaer zdenerwował się po słowach eksperta o Ronaldo: Nie ma pojęcia, o czym mówi!

Cristiano Ronaldo był bohaterem jednego z najgłośniejszych letnich transferów, przenosząc się z Juventusu do Manchesteru United. W trzech pierwszych spotkaniach w barwach Czerwonych Diabłów Portugalczyk strzelił cztery bramki.

Więcej o: