Komedia w rosyjskiej ekstraklasie. Sędzia zapomniał monety, piłkarze rozwiązali problem [WIDEO]

Do niecodziennej sytuacji doszło tuż przed rozpoczęciem meczu w ramach ósmej kolejki rosyjskiej Premier Ligi pomiędzy Krylją Sowietow Samara i FK Rostów. Arbiter zapomniał zabrać ze sobą monetę, przez co kwestię wylosowania stron meczu wzięli na siebie kapitanowie zespołów.

Wideo przedstawiające moment z przedmeczowego losowania robi furorę w sieci. Widać na nim sędziów i kapitanów obu zespołów. Po tym, jak arbiter główny dostrzegł brak monety, piłkarze postanowili wybrać strony boiska przy pomocy popularnej gry w "kamień, papier, nożyce".

Zobacz wideo "Szczęsny jest krytykowany, ale ma wsparcie Allegriego. Trener stoi po jego stronie"

Debiut Romeo Beckhama w seniorskiej piłce. Zagrał 79 minutDebiut Romeo Beckhama w seniorskiej piłce. Zagrał 79 minut

Sędzia pozwolił kontynuować grę

Tak pomysłowy sposób na wylosowanie stron, a także gapiostwo arbitra głównego w żaden sposób nie wpłynęły na godzinę rozpoczęcia meczu. Igor Panin, który sędziował to spotkanie, zgodził się na tego typu rozstrzygnięcie i po krótkiej grze zezwolił na rozpoczęcie starcia.

Mecz ósmej kolejki rosyjskiej Premier Ligi pomiędzy Krylją Sowietow Samara i FK Rostów zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:2. Dzięki temu zawodnicy z Samary wydostali się ze strefy spadkowej i z dorobkiem 10 punktów zajmują 10. miejsce. Piłkarze z Rostowa z kolei plasują się na 14. miejscu z sześcioma punktami na koncie.

Katar chce, aby na Mundialu wszyscy piłkarze i trenerzy byli zaszczepieniNie zaszczepiłeś się? Nie zagrasz na mundialu. Katar naciska na FIFA

Po ośmiu kolejkach liderem tabeli jest Zenit Sankt Petersburg, który ma na koncie 17 punktów i jedno spotkanie rozegrane mniej. Dystans dzielący go od piątego miejsca wynosi jednak zaledwie trzy oczka. Na kolejnych pozycjach plasują się Dynamo Moskwa, Lokomotiw Moskwa, FK Soczi i Rubin Kazań.

Więcej o: