Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Polacy z brązowym medalem mistrzostw Europy po pięknym golu! "TAAAAAAAK!" [WIDEO]

Reprezentacja Polski pokonała Rosję 1:0 i sięgnęła po brązowy medal mistrzostw Europy w amp Futbolu. Tym samym Polacy powtórzyli osiągnięcie sprzed czterech lat.

Reprezentacja Polski w amp futbolu stanęła na wysokości zadania i sięgnęła po swój drugi medal mistrzostw Europy. Polacy w kluczowym spotkaniu o 3. miejsce pokonali Rosję 1:0 po pięknej bramce Jakuba Kożucha. 

Zobacz wideo Polska walczy o złoto! "Mistrzowie Europy to główny faworyt" [SEKCJA PIŁKARSKA #91]

Polscy ampfutboliści z brązowym medalem ME. Piękna bramka Jakuba Kożucha

Polacy za wszelką cenę chcieli zmazać plamę z poprzedniego dnia, kiedy to przegrali półfinałowe spotkanie z Hiszpanią 1:2. Niestety nasi kadrowicze nie potrafili poradzić sobie z dużo lepiej dysponowanymi rywalami i było ich stać tylko na przepiękną bramkę z rzutu wolnego. 

Fenomenalny gol w III lidze rumuńskiejTrzy sekundy i gol! To trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć [WIDEO]

Zdecydowanie lepiej reprezentacja Polski poradziła sobie w niedzielnym spotkaniu o trzecie miejsce. Nasi kadrowicze dali prawdziwy popis umiejętności w meczu rozgrywanym na stadionie Cracovii. Spotkanie rozpoczęło się bardzo spokojnie i widać było, że obie drużyny podchodzą do meczu bardzo ostrożnie. Naprzeciwko siebie stanęło dwóch rywali w podobnej dyspozycji i wiadomo było, że o zwycięstwie zadecydują detale. 

Britain Soccer Premier LeagueSzaleństwo w meczu West Ham - Manchester United! Wszedł na karnego w 94. minucie...

Na szczęście los uśmiechnął się do reprezentacji Polski i to ona sięgnęła po brązowy medal. Triumf dało przepiękne trafienie Jakuba Kożucha. Dla naszej kadry to powtórka sukcesu sprzed czterech lat. 

Gratulacje ampfutbolistom złożył już wiceprezydent UEFA Zbigniew Boniek. "Szczerze, widząc Waszą radość aż się wzruszyłem. Brawo" - napisał na Twitterze. 

Więcej o: