Reprezentacja Polski poznała rywala w meczu o trzecie miejsce mistrzostw Europy

Reprezentacja Polski w amp futbolu zmierzy się z Rosją w meczu o trzecie miejsce rozgrywanych w Krakowie mistrzostw Europy.

Reprezentacja Polski w amp futbolu przegrała 1:2 w półfinale mistrzostw Europy z Hiszpanią. Jedynego gola dla reprezentacji Polski strzelił w tym spotkaniu Bartosz Łastowski. Tym samym Polacy, zamiast grać o złoto, w niedzielę zagrają o 14:30 w meczu o 3. miejsce na stadionie Cracovii.

Zobacz wideo Polska walczy o złoto! "Mistrzowie Europy to główny faworyt" [SEKCJA PIŁKARSKA #91]

Turcja w finale, Rosja rywalem Polaków

W meczu o brązowe medale rywalem reprezentacji Polski będzie Rosja, która nie miała większych szans w swoim półfinale, w których mierzyła się z Turcją. Turcy, faworyci całej imprezy, pewnie zwyciężyli 5:2 i to oni zagrają w wielkim finale z Hiszpanią.

Oba spotkania zostaną rozegrane na stadionie Cracovii. Mecz o trzecie miejsce Polska - Rosja rozpocznie się o 17:30, z kolei finał Turcja - Hiszpania zaplanowano na godzinę 20:00.

Polska walczy o złoto ME! Polska walczy o złoto ME! "Mistrzowie Europy to główny faworyt" [SEKCJA PIŁKARSKA #91]

Pierwsza, bolesna porażka

Przegrana z Hiszpanią 1:2 w półfinale jest pierwszą porażką Biało-Czerwonych na tym turnieju. W fazie grupowej Polacy wygrali z Ukrainą (3:0) i Izraelem (8:0), a po remisie ze wspomnianą Hiszpanią 1:1 zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. W ćwierćfinale z kolei reprezentacja Polski pewnie pokonała Francję 2:0. 

Więcej o: