Sensacja! Wieczysta Kraków przerwała kapitalną passę. 679 dni

Sensacja! Wieczysta Kraków zremisowała z Orłem Ryczów 2:2. Drużyna Franciszka Smudy straciła punkty po raz pierwszy od 2019 roku!

Wszystko zaczęło się zgodnie z planem. Zgodnie z planem drużyny Franciszka Smudy. Już w 20. minucie Sławomir Peszko trafił do siatki. Chwilę później na 2:0 podwyższył Patrik Misak, który popisał się mierzonym strzałem z dystansu.

W drugiej połowie Orzeł Ryczów coraz odważniej atakował. No i się opłaciło, bo w 63. minucie Łukasz Popiela cudownie strzelił z rzutu wolnego. W końcówce spotkania do remisu doprowadził Bartosz Kiełbus.

Cristiano Ronaldo zadrwił z byłego trenera. Anglicy zdradzili szczegółyCristiano Ronaldo zadrwił z byłego trenera. Anglicy zdradzili szczegóły

679 dni

I choć Wieczysta Kraków wciąż jest liderem grupy małopolskiej Keeza IV ligi i ma niesamowity bilans bramkowy (40 strzelonych goli w siedmiu meczach), to nastroje w klubie nie są zbyt dobre. Dlaczego? Dla Wieczystej był to pierwszy zremisowany mecz od 679 dni. Krakowska drużyna straciła punkty po raz pierwszy od 2 listopada 2019 roku, gdy trenerem był jeszcze Przemysław Cecherz. Wówczas padł remis 1:1 z Prokocimem Kraków w lidze okręgowej.