Cristiano Ronaldo zadrwił z byłego trenera. Anglicy zdradzili szczegóły

"The Athletic" ujawnił napięte relacje, jakie w przeszłości miały miejsce pomiędzy Cristiano Ronaldo a Rafą Benitezem, gdy Hiszpan był trenerem Portugalczyka w Realu Madryt. W jednej z sytuacji Ronaldo zadrwił z metod szkoleniowych hiszpańskiego szkoleniowca.

Relacje Cristiano Ronaldo z niektórymi trenerami nie zawsze były najlepsze, a najlepszym przykładem jest Rafa Benitez, który przez siedem miesięcy był szkoleniowcem Realu Madryt w sezonie 2015/2016, zanim został zwolniony, ponieważ według doniesień medialnych miał nie cieszyć się zbytnią popularnością wśród wśród kibiców i piłkarzy.

Zobacz wideo Tak wyglądają relacje na linii Sousa-Lewandowski [SEKCJA PIŁKARSKA]

Lewandowski wraca do gry w Bundeslidze! Gdzie i kiedy oglądać hit Lipsk - Bayern? [TRANSMISJA]Lewandowski wraca do gry w Bundeslidze! Gdzie i kiedy oglądać hit Lipsk - Bayern? [TRANSMISJA]

Szydera Ronaldo z Beniteza. "Wyślę mu plik ze wszystkimi moimi celami, żeby mógł się ich nauczyć"

"The Athletic" ujawnił ciekawe szczegóły relacji piłkarza z trenerem z tamtego okresu. Chłodniejsze relacje zaczęły się zaraz po prezentacji Hiszpana, gdy ten odpowiedział na pytanie: "Czy Ronaldo jest najlepszy na świecie?" - To jeden z najlepszych - przyznał wówczas Benitez.

Hiszpan bardzo dużą wagę przywiązywał do podstawowych elementów rzemiosła piłkarskiego. Pewnego razu postanowił za pośrednictwem jednego ze swoich asystentów ze sztabu trenerskiego wysłać Ronaldo usb, na którym zapisane były materiały wideo dotyczące uwalniania się z piłką przy nodze spod opieki przeciwników. Gdy Ronaldo otrzymał usb był oburzony i postanowił jasno wyrazić, co o tym sądzi.

- Powiedz Benitezowi, że wyślę mu plik ze wszystkimi moimi celami, żeby mógł się ich nauczyć - taką odpowiedź według angielskiego portalu miał przekazać piłkarz Benitezowi.

Dlaczego Mbappe nie trafił do Realu Madryt? Poszło o klauzulę w jego kontrakcieKylian Mbappe podjął decyzję dot. swojej przyszłości. Przekazał ją kolegom z PSG

Benitez został zwolniony z Realu Madryt, gdy klub pożegnał się z Pucharem Króla, a w LaLiga do Barcelony strata była bardzo duża i wynosiła kilkanaście punktów. Później Beniteza na ławce trenerskiej w zespole z Madrytu zastąpił Zinedine Zidane, który w bardzo krótkim czasie sięgnął z drużyną po pierwszą swoją wygraną w Lidze Mistrzów.

Więcej o: