Zaskakująca cieszynka Neymara. Wyśmiał swoich krytyków. "Piep***ć to"

Brazylia wygrała kolejny mecz w eliminacjach mistrzostw świata, a Neymar zaprezentował nietypową cieszynkę. Gwiazdor brazylijskiej kadry podciągnął koszulkę, aby było widać jego brzuch. To odpowiedź na falę krytyki, która spadła na niego w ostatnich dniach.

Reprezentacja Brazylii wygrała 2:0 z Peru w ostatnim wrześniowym meczu eliminacji mistrzostw świata w Katarze i znacznie przybliżyła się do awansu na mundial. Canarinhos zajmują pierwsze miejsce w grupie z 24 punktami na koncie. Bramki w tym meczu zdobyli Everton Ribeiro oraz Neymar. Ten drugi zaprezentował niecodzienną cieszynkę będącą odpowiedzią na falę krytyki, która spadła na piłkarza. 

Zobacz wideo "Chylę czoła przed Paulo Sousą. Oceńmy go po eliminacjach MŚ"

Neymar zaprezentował nietypową cieszynkę. Pokazał krytykom... brzuch

W 40. minucie Neymar trafił do siatki rywali z bliskiej odległości. Przez chwilę Brazylijczyk cieszył się trafienia wraz z kolegami z zespołu, a później w ostentacyjny sposób podciągnął koszulkę, aby było widać jego brzuch. Po meczu zawodnik dodał zdjęcia z cieszynki z podpisem "Grubasek, ok". 

W ten sposób zawodnik odniósł się do zarzutów dotyczących tego, że ma problemy z nadwagą.  Już wcześniej piłkarzowi PSG wypominano w mediach społecznościowych, że będąc przed rozpoczęciem sezonu 2021/22 na wakacjach bardzo zaniedbał swoją formą fizyczną. Kilka dni temu kibice wstawili w mediach społecznościowych zdjęcia z meczu Brazylia - Chile oraz wakacji piłkarza. Widać na nich, jakby piłkarz miał kilka kilogramów za dużo. Zawodnik był także krytykowany za słaby występ.

Zaskakujący zapis w umowie Neymara z PSG. Dostaje za to ponad 541 tys. euro miesięcznieZaskakujący zapis w umowie Neymara z PSG. Dostaje za to ponad 541 tys. euro miesięcznie

Już wtedy Neymar odpowiedział krytykom. - Czy graliśmy dobrze? Nie. Czy wygraliśmy? Tak. Więc pie***yć to - napisał Brazylijczyk na Instagramie przy swoim zdjęciu z meczu przeciwko Chile. I dodał w żartobliwym tonie: - Koszulka była o rozmiar za duża - L. Mam już normalną wagę. W następnym meczu poproszę o rozmiar M. Kontynuujemy tworzenie historii.

Więcej o: