Polski bramkarz strzelił genialnego gola Brazylii! Koledzy łapali się za głowę [WIDEO]

Co za gol Bartłomiej Nawrata! Reprezentacja Polski w futsalu przegrała 1:4 z Brazylią w meczu towarzyskim, ale spotkanie zostanie zapamiętane przede wszystkim za sprawą pięknego trafienia polskiego bramkarza.

Reprezentacja Polski w futsalu rozegrała pierwszy z dwóch zaplanowanych na początek września meczów towarzyskich z Brazylią. W czwartek lepsza okazała się ekipa z Ameryki Południowej, która pewnie wygrała 4:1. Polacy osłodzili porażkę pięknym trafieniem Bartłomieja Nawrata.

Fenomenalne uderzenie polskiego bramkarza. Koledzy z zespołu łapali się za głowę [WIDEO]

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Brazylijczycy po golu Bruno w 13. minucie. Polacy wyrównali jednak w tej samej minucie po fenomenalnym strzale z dystansu Bartłomieja Nawrata. Doświadczony bramkarz Rekordu Bielsko-Biała rozgrywał piłkę od własnej połowy. Jako że nie był atakowany przez żadnego rywali, powoli zbliżał się w kierunku bramki rywali. W końcu 37-latek niespodziewanie zdecydował się uderzyć z dystansu. Mocny, mierzony strzał z odległości około 15-20 metrów okazał trafił idealnie w okienko brazylijskiej bramki.

Kielce, 28.11.2020. Fortuna 1 Liga: Korona Kielce - Resovia 1:0Wielki powrót do ekstraklasy? Sześć meczów i sześć zwycięstw. Fenomenalny start sezonu

Tak piękne trafienie zszokowało nie tylko strzelca, ale także selekcjonera polskiej kadry i kolegów z zespołu. Na filmie widać jak łapią się za głowę, nie dowierzając, że strzał Nawrata wpadł do siatki.

Ostatecznie faworyzowani Brazylijczycy wygrali 4:1 po trzech trafieniach w drugiej części gry. W 27. minucie Sebastian Leszczak nie wykorzystał rzutu karnego dla Polski. Drugie spotkanie zostanie rozegrane 4 września o godz. 18:00 w Bydgoszczy.