Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa, ma nową rolę w PZPN-ie

Kolejny prezes polskiego klubu objął stanowisko na najwyższych szczeblach Polskiego Związku Piłki Nożnej. Prezes i właściciel Legii Warszawa Dariusz Mioduski został nowym doradcą prezesa PZPN ds. zagranicznych i ds. rozwoju strategii związku.

Zmian kadrowych w PZPN-ie ciąg dalszy. W czwartek w godzinach popołudniowych związek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że Łukasz Wachowski został nowym sekretarzem generalnym PZPN-u i będzie pełnił tę funkcję do końca 2021 roku. To jednak nie koniec zmian na ważnych stanowiskach.

Zobacz wideo Kulesza: Dlaczego wygrałem? Trzeba pytać delegatów. Boniek: Polska piłka ma we mnie przyjaciela

Cezary Kulesza - nowy prezes PZPN. Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów tej organizacji. Warszawa, 18 sierpnia 2021PZPN obsadził kluczowe stanowisko. Politycy PiS nie dopięli swego

Kolejna funkcja Dariusza Mioduskiego

Krzysztof Stanowisko na swoim profilu na Twitterze zamieścił informację, że nowym doradcą prezesa PZPN do spraw zagranicznych i do spraw rozwoju strategii związku został Dariusz Mioduski.

57-latek w dalszym ciągu będzie piastował stanowisko zarządcze w Legii Warszawa. W działalność klubu angażuje się nieprzerwanie od 2012 roku, a w 2017 roku stał się jej jedynym właścicielem i prezesem. Jest ponadto wiceszefem Europejskiego Stowarzyszenia Klubów.

Cezary KuleszaCezary Kulesza podjął pierwszą bardzo ważną decyzję jako prezes PZPN! Rewolucja

To nie jedynie stanowisko, jakie pełni Dariusz Mioduski. W listopadzie 2020 roku został również jednogłośnie wybrany na nowego przewodniczącego rady nadzorczej Ekstraklasy SA. Nie będzie to zatem pierwsza współpraca 57-latka z Cezarym Kuleszą.

Więcej o: