Andy Murray śmieje się z kibiców Manchesteru United. "Zabawny stary numer"

W piątkowe popołudnie kibice piłkarscy z całego świata zostali po raz kolejny tego lata mocno zaskoczeni, kiedy to Manchester United ogłosił powrót Cristiano Ronaldo. Znany tenisista Anny Murray wyśmiał fanów Czerwonych Diabłów, którzy jeszcze dzień wcześniej szydzili z Portugalczyka.

Saga transferowa z udziałem Cristiano Ronaldo dobiegła końca. W ostatnich dniach było coraz głośniej o pragnieniu odejścia 36-latka z Juventusu, zaś wśród głównych kierunków jego transferu wymieniano między innymi Anglię czy Francję. Najwcześniej z wyścigu o jego podpis odpadło PSG.

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

Powrót Cristiano Ronaldo stał się faktem

Przez pewien moment wydawało się, że przenosiny Cristiano Ronaldo do Manchesteru City staną się faktem. Napływające z wielu źródeł informacje na ten temat wzbudzały mnóstwo negatywnych emocji wśród kibiców klubu z "czerwonej" części miasta. Kibice Manchester United nie wyobrażali sobie, aby ich były znakomity zawodnik miał dołączyć do odwiecznego rywala.

Frustracja kibiców Manchesteru United wobec coraz głośniejszych pogłosek o transferze Ronaldo na Etihad Stadium doprowadziła do tego, że wielu z nich zaczęło po prosty wyzywać Portugalczyka. W sieci pojawiały się również filmiki, na których niektórzy z nich palili koszulkę z jego nazwiskiem.

Andy Murray skrytykował fanów Manchesteru

Po ogłoszeniu transferu przez Manchester United nastroje fanów bardzo szybko uległy zmianie. Portugalczyk po raz kolejny stał się wielkim idolem wielu fanów, a jego sprowadzenie na Old Trafford uznano za "majstersztyk" w wykonaniu władz klubu.

Zmianę nastrojów dostrzegł utytułowany szkocki tenisista, prywatnie kibic Arsenalu. Andy Murray napisał na Twitterze, że kibice Czerwonych Diabłów są niczym chorągiewki. "Wygląda na to, że wszyscy kibice Manchesteru United, którzy wczoraj obrażali Ronaldo, dziś stracili głos... Zabawny stary numer" - stwierdził.

Pierwsza przygoda Cristiano Ronaldo z Manchesterem United miała miejsce w latach 2003-2009. Przez ten czas Portugalczyk był absolutną gwiazdą drużyny i jednym z jej liderów. Następnie 36-latek przeniósł się do Realu Madryt, gdzie występował przez dziewięć sezonów, zaś od 2018 roku reprezentował barwy Juventusu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA