Szalona noc Adama Buksy! Potknął się o własne nogi, po chwili obrońcy byli wściekli [WIDEO]

Adam Buksa strzelił dwa gole, a jego New England Revolution pokonało FC Cincinnati 4:1. Polak zdobył 9. i 10. bramkę w sezonie.

Mecz z FC Cincinnati zaczął się dla New England Revolution znakomicie. Gospodarze objęli prowadzenie już w 7. minucie po golu Tajona Buchanana. 14 minut później na 2:0 podwyższył Emmanuel Boateng.

Potem do akcji wkroczył Adam Buksa. Pierwszą bramkę Polak zdobył w 33. minucie. Napastnik dostał podanie w pole karne od Boatenga, ale trzeba podkreślić, że indywidualna akcja zaczęła się dla niego źle. Buksa tuż po przyjęciu piłki potknął się o własne nogi i prawie się przewrócił. Mimo to Polak z łatwością ograł rywala i strzałem w dalszy róg pokonał stojącego w bramce gości Przemysława Tytonia.

Robert Kubica debiutuje w wyścigu Le Mans 24hNiesamowite! Zespół Kubicy jedzie po wygraną w legendarnym Le Mans. "Świetna jazda"

Dwa gole Buksy

W 54. minucie gola na 1:3 strzelił Brenner. Nadzieje gości potrwały jednak tylko siedem minut. W 61. minucie drugą bramkę zdobył bowiem Buksa. Tym razem Polak otrzymał podanie z prawej strony od Gustavo Bou i ofiarnym wślizgiem ustalił wynik meczu.

Kamil Grosicki podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin. Informacja została podana tuż przed meczem ze Stalą MielecWiadomo, ile Kamil Grosicki zarobi w Pogoni Szczecin! "Zerwaliśmy inne negocjacje"

Buksa w amerykańskiej MLS gra od stycznia 2020 roku, kiedy przeniósł się tam z Pogoni Szczecin za ponad cztery miliony euro, podpisując trzyletni kontrakt. W obecnym sezonie zawodnik rozegrał już 22 mecze, w których strzelił 10 goli i miał dwie asysty. Buksa znalazł się w kadrze Paulo Sousy na wrześniowe mecze eliminacji do mistrzostw świata.