Absurdalny gol z własnej połowy! Ale co wymyślił bramkarz?! [WIDEO]

Co za strzał! Co za gol! Ale co zrobił bramkarz!? A właściwie: to gdzie był? W lidze rumuńskiej padła niesamowita bramka, którą musicie zobaczyć.

W spotkaniu 6. kolejki ligi rumuńskiej Farul Constanta bez kłopotów rozprawiło się z Dinamem Bukareszt. Gospodarze wygrali 3:0, a dwie bramki zdobył Jefté Betancor, 28-letni Hiszpan. Szczególnej urody była bramka numer dwa.

Zobacz wideo Kulesza: Dlaczego wygrałem? Trzeba pytać delegatów. Boniek: Polska piłka ma we mnie przyjaciela

Betancor wykorzystał fakt, że Esanu Mihai, bramkarz Dinama Bukareszt, wybrał się na grzyby. A jeśli nie na grzyby, to na pewno nie było go między słupkami. Gdy zorientował się, że napastnik zdecydował się na strzał z własnej połowy, to już było zbyt późno na skuteczną interwencją. Zresztą, sami zobaczcie:

Anderson (z lewej) i Ryan Giggs (z prawej)Miał być następcą Ronaldo, może skończyć w więzieniu. Poważne oskarżenia dla byłej gwiazdy

Liderem ligi rumuńskiej jest Cluj, które wygrał wszystkich pięć dotychczasowych meczów. Farul ma 11 punktów, ale rozegrało o mecz więcej. Z kolei Dinamo Bukareszt ma zaledwie sześć punktów.

Hannes Halldorsson na boisku i na planieNa mundialu zatrzymał Messiego, a teraz nakręcił film. "Kpina z gejowskiej historii"

Jefté Betancor, autor tej pięknej bramki, jest wyceniany na 500 tysięcy euro, ale latem skończyła się jego mowa z FC Voluntari, więc dołączył do nowego klubu na zasadzie wolnego transferu. Na swoim koncie ma także występy w lidze hiszpańskiej i austriackiej.

Więcej o: