Piękne gesty Erlinga Haalanda i Jude'a Bellinghama. Uszczęśliwili fanów [WIDEO]

Borussia Dortmund przegrała 1:3 z Bayernem Monachium w meczu o Superpuchar Niemiec. Pomimo porażki i niezadowolenia z wyniku Erling Haaland i Jude Bellingham pokazali po końcowym gwizdku klasę, przekazując swoje koszulki znajdującym się na trybunach kibicom.

Bayern wyszedł na prowadzenie na cztery minuty przed przerwą, kiedy na listę strzelców wpisał się niezawodny Robert Lewandowski. Na 2:0 w 50. minucie podwyższył Thomas Mueller i choć w 64. minucie kontaktową bramkę strzelił Marco Reus, dziesięć minut później kapitan reprezentacji Polski strzelił swojego drugiego gola i ustalił wynik na 3:1.

Erling Haaland sfrustrowany w trakcie meczu

Mecz był zapowiadany jako pojedynek gigantów, nie tylko jeśli chodzi o obie drużyny. Starcie o Superpuchar Niemiec miało być również świetnym widowiskiem na linii Erling Haaland - Robert Lewandowski. Obaj błyszczeli w poprzednim sezonie Bundesligi, wszyscy spodziewali się po nich znakomitej gry.

Reakcja Erlinga Haalanda na gola Roberta LewandowskiegoLewandowski strzela gola, a wtedy kamera pokazała Haalanda. Furia!

Polak dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, natomiast Norweg nie zdołał strzelić choćby jednego gola. W trakcie spotkania kilkukrotnie dawał upust swoim emocjom, wynikającym ze strzelania bramek przez rywali. Szczególnie było to widać po pierwszym trafieniu Lewandowskiego.

Haaland i Bellingham dali kibicom swoje koszulki

Po końcowym gwizdku Haaland odstawił jednak negatywne emocje na bok i pokazał klasę wobec jednego z młodych kibiców zasiadających na trybunach. 21-latek przeskoczył przez bandy reklamowe i wszedł na trybuny, aby przekazać swój trykot chłopcu, który pojawił się na stadionie z transparentem skierowanym do Norwega.

Lewandowski wciąż nęka Borussię Dortmund. Ulubiona ofiaraLewandowski wciąż nęka Borussię Dortmund. Ulubiona ofiara

Podobnym gestem wykazał się Jude Bellingham. Młody Anglik po meczu ściągnął swoją koszulkę i przekazał ją niepełnosprawnemu kibicowi, który pojawił się na Signal Iduna Park na wózku inwalidzkim.