Mateusz Klich znów strzela. Ładny gol zza pola karnego [WIDEO]

Mateusz Klich strzelił swojego drugiego gola w przedsezonowych meczach towarzyskich. Leeds United zremisowało z Villarrealem 2:2, a pomocnik rozegrał pełne 90 minut.

To był ostatni sprawdzian zespołu Marcelo Bielsy przed rozpoczęciem nowego sezonu w Premier League. Świetnie rozpoczął je Mateusz Klich, który wyrównał wynik spotkania w 9. minucie. Polak wykorzystał sytuację, gdy po wykonaniu rzutu rożnego piłka została wybita tuż przed pole karne. 31-latek bez zastanowienia uderzył piłkę i płaskim strzałem pokonał bramkarza

Mateusz Klich znów trafia. Koniec przygotowań przed startem Premier League

Wcześniej już w pierwszej minucie gola na 1:0 dla Villarrealu strzelił Alberto Moreno. Leeds United natomiast podwyższyło prowadzenie w 39. minucie meczu. Strzelcem drugiego gola był Patrick Bamford. Ten gol podobnie także padł po stałym fragmencie gry. Ostateczny wynik tego meczu w 80. minucie ustalił Raba.

To kolejne trafienie Mateusza Klicha w przedsezonowych meczach towarzyskich. Pierwszego gola Polak strzelił w starciu z Realem Betis. Mimo to Leeds United przegrało 2:3. Zgodnie z planem liga angielska startuje w przyszły piątek. W pierwszej kolejce sezonu 2021/22 zespół Marcelo Bielsy zmierzy się z Manchesterem United.