Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nie żyje Przemysław Gawin, prezes Bytovii Bytów. Miał 24 lata

Bytovia Bytów za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o śmierci Przemysława Gawina, młodego i ambitnego prezesa klubu. 24-latek planował wprowadzić plan naprawczy, chcąc w ten sposób poprawić sytuację drużyny.

W wieku zaledwie 16 lat Przemysław Gawin założył nieoficjalną stronę internetową klubu. Mimo tak młodego wieku został zatrudniony na stanowisku rzecznika prasowego Bytovii Bytów. W połowie września 2020 roku zrezygnował z tej funkcji, decydując się na większe wyzwanie.

Zobacz wideo Ponad 230 mln dla polskich klubów! "To jeden z najtrudniejszych sezonów w historii" [Studio Biznes]

Festiwal goli we Wrocławiu. Szaleństwo! 7:5 w dwumeczu i show Roberta PichaFestiwal goli we Wrocławiu. Szaleństwo! 7:5 w dwumeczu i show Roberta Picha

Przemysław Gawin nie żyje. Miał plan na "naprawę" zespołu

"Dzisiaj, po ponad dwóch latach zrezygnowałem z pełnienia funkcji rzecznika prasowego Bytovii. Wiąże się to z objęciem bardzo odpowiedzialnej roli wiceprezesa klubu, którym zostałem decyzją zarządu 13 lipca br. Trzymajcie kciuki" - napisał wówczas w mediach społecznościowych.

Nie był to jednak ostatni awans Gawina. Pod koniec czerwca 2021 roku klub postanowił zaufać mu do tego stopnia, że został zatrudniony na stanowisku prezesa klubu. Planował wprowadzić w życie plan, dzięki któremu Bytovia podniosłaby się po spadku z drugiej ligi. Niestety nie uda mu się go zrealizować.

Raków Częstochowa ogłosił kadrę na mecze z Suduvą w LKERaków Częstochowa gra dalej w Europie! Szalone rzuty karne. Kovacević bohaterem

"Po długiej walce z chorobą nowotworową odszedł od nas prezes klubu, były rzecznik prasowy - Przemysław Gawin. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje. Będzie nam Ciebie bardzo brakować, Przemku. Dziękujemy za wszystko" - napisano na klubowych mediach społecznościowych.

Więcej o: