Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kłopoty Davida Beckhama. Policja przerwała jego urlop na luksusowym jachcie

Życie Davida Beckhama bez wątpienia można określić jako niemal bezproblemowe i sielankowe. Okazuje się jednak, że i on miewa kłopoty. Były piłkarz musiał przerwać urlop i wytłumaczyć się przed policją w sprawie dotyczącej jego dzieci.

Informacje na temat nieprzyjemności, jakie spotkały byłego piłkarza m.in. Manchesteru United i PSG przekazały brytyjskie media. Zgodnie z nimi, Beckham musiał chwilowo przerwać swój urlop z powodu długiej wizyty włoskiej policji. Powody takiego zdarzenia mogą zaskakiwać.

Zobacz wideo Cieszynka grozy Kapustki i gol w Lopesa w 91. minucie. Słabą Legię czeka trudny rewanż

Julian NagelsmannSkandal w trakcie meczu Bayernu Monachium. "Nagelsmann, ty świnio". Trener odpowiada

Dzieci Davida Beckhama powodem wizyty policjantów

David Beckham spędza urlop na luksusowym jachcie, który pływa wzdłuż włoskich wybrzeży. Pomimo wyjątkowych okoliczności, Anglik tłumaczył się przed policją, choć finalnie okazało się, że sprawa nie jest poważna. Brytyjskie media podały, że powodem wizyty funkcjonariuszy było zachowanie 16-letniego Cruza i 10-letniej Harper. Dzieci byłego piłkarza szalały na skuterach wodnych w pobliżu jachtu.

Początkowo policjanci podeszli do rodziny Beckhamów zgodnie z procedurami, jednak z biegiem czasu sytuacja zaczęła się rozluźniać. Po około 45 minutach rozmowy Anglik przybił z nimi żółwika i zrobił z nimi selfie.

Asysta Grzegorza KrychowiakaPolacy z przytupem zaczęli sezon w Rosji. Asysty Krychowiaka i Szymańskiego

Sprawa nie okazała się poważna. Po niecałej godzinie policjanci wrócili do swoich obowiązków, a Beckham wraz ze swoją rodziną mogli kontynuować wypoczynek.

Więcej o: