Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ryan Giggs stanął przed sądem. Legenda Manchesteru United usłyszała zarzuty

Były znakomity piłkarz Manchesteru United Ryan Giggs usłyszał zarzuty w piątek przed sądem koronnym w Manchesterze. Walijczyk nie przyznał się do winy, odpierając w ten sposób zarzuty dotyczące rzekomego znęcania się nad swoją byłą dziewczyną Kate Greville.

Giggs nie przyznał się również do rzekomej napaści na Greville i uderzenia ją w głowę podczas awantury, do której miało dojść 1 listopada w Worsley. Jakby tego było mało, zarzut napaści postawiła mu również młodsza siostra kobiety Emmy, która także miała zostać poszkodowana podczas napadu furii 47-latka.

Zobacz wideo Cieszynka grozy Kapustki i gol w Lopesa w 91. minucie. Słabą Legię czeka trudny rewanż

Liga Konferencji. Trener pożegnał się z pracą po porażce w pierwszym meczuZaskakujące zwolnienie trenera po pierwszym meczu w el. Ligi Konferencji

Lista zarzutów wobec Ryana Giggsa

Prokuratorzy z sądu koronnego w Manchesterze oskarżyli Ryana Giggsa o "stosowanie zachowania kontrolnego i przymusowego" wobec Kare Greville. Walijczyk chciał między innymi przekazać do publicznej wiadomości informacje na temat ich relacji, a także zachowań i preferencji seksualnych kobiety.

W akcie oskarżenia wobec byłego znakomitego zawodnika Manchesteru United znalazły się również opisy sytuacji, do jakich miał się on dopuścić. Giggs miał wyrzucić z domu rzeczy Greville, gdy kobieta próbowała się dowiedzieć czegoś więcej na temat jego relacji z innymi kobietami.

Ryan Giggs nie może się zbliżać do kobiet

Do kolejnego przestępstwa wobec Greville miało dojść w hotelu Stafford w Londynie. Walijczyk miał kopnąć kobietę w plecy, a następnie wyrzucić ją nagą z pokoju. 24 stycznia 2022 roku rozpocznie się proces karny przed sądem koronnym w Manchesterze, natomiast 8 października w tym samym sądzie odbędzie się kolejna rozprawa przedprocesowa.

Maciej Skorża wskazuje na problemy Lecha w meczu z Radomiakiem. 'Nie zrealizowaliśmy planu'Maciej Skorża szczerze podsumował Lech Poznań

Były piłkarz Manchesteru United może odpowiadać z wolnej stopy. Jeśli jednak przed rozpoczęciem procesu skontaktuje się z Kate lub Emmą Grenville albo uda się do ich miejsca zamieszkania, wówczas na rozprawę będzie oczekiwał w celi więziennej.

Więcej o: