Klub Łukasza Piszczka się wzmacnia! Piłkarz z przeszłością w ekstraklasie

Mariusz Magiera zawodnikiem LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Doświadczony piłkarz dołączył do klubu, w którym w przyszłym sezonie grać będzie Łukasz Piszczek.

W ostatnich tygodniach o LKS-ie Goczałkowice-Zdrój było głośno z powodu Łukasza Piszczka. Wychowanek i obecnie właściciel klubu postanowił do niego wrócić po kilkunastu latach spędzonych w niemieckiej Bundeslidze oraz polskiej ekstraklasie.

Zobacz wideo Piszczek: Czuję niedosyt, bo nie zdobyłem medalu z reprezentacją Polski

Teraz jednak klub 66-krotnego reprezentanta Polski pozyskał kolejnego doświadczonego zawodnika. Jest nim Mariusz Magiera, który przez lata występował w ekstraklasie w barwach Górnika Zabrze. Z zabrzanami Magiera grał też na poziomie 1. ligi, w której występował też w barwach Podbeskidzia-Bielsko Biała.

Dariusz Szpakowski i Andrzej JuskowiakNieoficjalnie: TVP wybrała komentatora finału Euro 2020. Jednak nie Szpakowski

Magiera w Goczałkowicach

Ostatnie cztery lata Magiera spędził w GKS-ie Bełchatów. W pierwszych dwóch sezonach grał z klubem 2. lidze, w dwóch kolejnych na zapleczu ekstraklasy. W minionych rozgrywkach blisko 37-letni zawodnik wystąpił w 26 spotkaniach, we wszystkich od pierwszej minuty.

Legia WarszawaNa kogo Legia i Śląsk mogą trafić w el. europejskich pucharów? Pierwsze wyniki

Magiera trafił do LKS-u Goczałkowice-Zdrój na zasadzie wolnego transferu. Piłkarz miał swoją kartę zawodniczą na ręku, ponieważ wraz z końcem czerwca wygasła jego dotychczasowa umowa w Bełchatowie.

LKS Goczałkowice-Zdrój występuje w trzeciej grupie 3. ligi (czwarty poziom rozgrywkowy w kraju). W poprzednim sezonie klub zajął 7. miejsce w ligowej tabeli.

Więcej o: