Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Ronaldinho znów może trafić do więzienia. Kolejne problemy Brazylijczyka

Ronaldinho, legendarny brazylijski piłkarz, po raz kolejny ma problemy z prawem. Jego była partnerka, Priscila Coelho, oskarżyła go o niepłacenie alimentów.

Przypomnijmy, w marcu ubiegłego roku Ronaldinho został zatrzymany w Paragwaju pod zarzutem posiadania fałszywego dokumentu tożsamości. Policja zatrzymała również jego brata - Roberto. Brazylijczycy posługiwali się paragwajskimi paszportami. Bracia byli osadzeni w więzieniu przez kilka miesięcy. W sierpniu zostali w końcu zwolnieni.

Zobacz wideo Kto najbardziej rozczarował w reprezentacji Polski na Euro 2020?

Ronaldinho po raz kolejny ma problemy z prawem

Brazylijskie media informują, że Ronaldinho po raz kolejny ma problemy z prawem. Jego była partnerka, Priscila Coelho, oskarżyła go niepłacenie alimentów. Jak podkreślił jej adwokat, Bruno Medrado, Brazylijczyk był wielokrotnie wzywany do uiszczenia zaległych opłat. Nigdy jednak nie zareagował na wezwania. Sprawę teraz będzie musiała zbadać brazylijska policja.

Jakub KwiatkowskiRzecznik reprezentacji Polski ujawnia: Nie mogłem tego powiedzieć

Pod koniec 2018 roku brazylijski urząd skarbowy chciał odebrać od niego długi wobec państwa, ale była gwiazda Barcelony opróżniła konto niemal do zera. Dlatego policja zajęła część jego majątku, m.in.: luksusowe samochody oraz dzieła sztuki.

Brazylijczyk zakończył karierę na początku 2018 roku, choć ostatni mecz rozegrał pięć lat temu w brazylijskim Fluminense. Wcześniej Ronaldinho grał m.in. w PSG, Barcelonie i Milanie. W 2005 roku otrzymał Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza roku. Przez wielu kibiców był uznawany za jednego z największych artystów futbolu.

Więcej o: