Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arkadiusz Milik przywitał się z "nowym zespołem marzeń". Wielka zmiana

Arkadiusz Milik został nowym ambasadorem marki Adidas. Napastnik Olympique Marsylii będzie występował w butach niemieckiego producenta. "Czas się przywitać z nowym zespołem marzeń, zespołem Adidasa" - napisał Polak w mediach społecznościowych.

Arkadiusz Milik od początku profesjonalnej kariery był związany kontraktem z Nike i występował na boisku w butach tej marki. W minionym sezonie reprezentant Polski nie miał już ważnej umowy, co sprawiło, że mógł żonglować obuwiem i występować na boisku w butach różnych marek. Przykładowo w ligowym spotkaniu OM z Dijon (2:0) Arkadiusz Milik zagrał w butach Puma Future Z, a w meczu przeciwko Montpellier (3:3) wystąpił w butach Nike Phantom GT.

Zobacz wideo Arkadiusz Milik fanem golfa? Trafił!

Arkadiusz Milik nowym ambasadorem Adidasa. Dołączył m.in. do Krzysztofa Piątka czy Leo Messiego

Arkadiusz Milik opublikował kolaż w mediach społecznościowych, na którym widać, że napastnik związał się kontraktem reklamowym z Adidasem. Zawodnik Olympique Marsylii będzie zatem od nowego sezonu występować w butach pochodzących od niemieckiego producenta. "Czas się przywitać z nowym zespołem marzeń, zespołem Adidasa" – napisał Polak w mediach społecznościowych. Tym samym Milik dołączył do Krzysztofa Piątka czy Leo Messiego, którzy są ambasadorami Adidasa.

 

Żonglowanie obuwiem przez Polaka w trakcie sezonu 2020/2021 wzniecała plotki, jakoby zawodnik OM miał związać się kontraktem z Pumą. Milik nie grał w butach piłkarskich od Adidasa, co sprawiło, że media nie brały takiego scenariusza pod uwagę. Na ten moment nie wiadomo, w jakim modelu butów były zawodnik SSC Napoli będzie występował. Na zdjęciach możemy zauważyć, że Arkadiusz Milik pozuje z modelem Adidas Nemeziz+.

Arkadiusz Milik z końcem czerwca tego roku zostanie wykupiony z Napoli za osiem milionów euro i podpisze kontrakt z Olympique Marsylią ważny do sezonu 2023/2024. Napastnik nie wystąpi na Euro 2021 z powodu uszkodzonej łąkotki. Selekcjoner Paulo Sousa nie powołał żadnego piłkarza w miejsce Milika.