Awaryjne lądowanie i przerwany mecz w polskiej lidze. "O Jezu!"

Podczas meczu IV ligi pomiędzy Olimpii II Elbląg z Pisą Barczewo na murawie wylądował nagle spadochroniarz, przerywając spotkanie i rozbawiając komentatora "TVcom.pl".

O nietypowej sytuacji poinformowało konto Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w mediach społecznościowych. "Awaryjne lądowanie w Elblągu, podczas spotkania rezerw ZKS Olimpii z Pisą Primavera Barczewo. Takie rzeczy tylko na boiskach forBET IV Ligi!" - czytamy we wpisie na Twitterze.

Zobacz wideo "Świerczok przeskoczył w hierarchii napastników Świderskiego i Kownackiego"

ŁKS Łódź szuka nowego trenera. Jest bardzo poważny kandydatŁKS Łódź szuka nowego trenera. Jest bardzo poważny kandydat

Spadochroniarz zakłócił przebieg meczu w IV lidze. "W życiu nie widziałem takiej sytuacji"

Spadochroniarz wylądował na murawie w 66. minucie spotkania na środku boiska. Arbiter potraktował całą sytuacją w żartobliwy sposób i postanowił ukarać nieproszonego gościa żółtą kartką.

- O Jezu! Proszę Państwa. W życiu nie widziałem takiej sytuacji na meczu piłkarskim. Całe szczęście, że nic się tutaj nie stało koledze, który nam wylądował na boisku - powiedział komentator telewizji "TVcom.pl", która prowadziła relację z meczu.

Hitowa wymiana z Haalandem w roli głównej. W grze 170 mln funtów. Rozmowy rozpoczęteHitowa wymiana z Haalandem w roli głównej. W grze 170 mln funtów. Rozmowy rozpoczęte

Spadochroniarz uciął sobie pogawędkę z sędzią, a potem zajęły się nim służby porządkowe, pomagając opuścić murawę wraz z całym sprzętem do uprawiania spadochroniarstwa.

Spotkanie grupy Warmińsko-Mazurskiej w IV lidze ostatecznie zakończyło się zwycięstwem 6:3 Olimpii II Elbląg, która po 32 kolejkach sezonu 2020/21 zajmuje ósme miejsce w tabeli z 47 punktami. Natomiast jej rywal, Pisa Barczewo, jest na jedenastym miejscu, mając w dorobku 44 punkty. Liderem tabeli jest zespół Mamry Giżycko, który zgromadził 79 punktów i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek jest pewny gry o szczebel wyżej, bo wyprzedza o siedem punktów drugą Mrągowię Mrągowo.

Więcej o: