Wieczysta Kraków bez trenera! Mimo że wygrali wszystkie 22 mecze

Ta wiadomość pewnie zaskoczy większosć kibiców! Przemysław Cecherz odchodzi z Wieczystej Kraków, czyli zespołu, który ma komplet zwycięstw.

Wieczysta Kraków wygrała w lidze okręgowej 22 mecze na 22 możliwe! Ich bilans goli jest po prostu obłędny. Zdobyli 172 bramki, a stracili tylko sześć! Nie może to jednak dziwić. W końcu, mówimy o zespole, który reprezentują byli ekstraklasowi piłkarze - Sławomir Peszko, Radosław Majewski czy Michał Miśkiewicz. Okazuje się, że jeden z architektów sukcesu, czyli trener Przemysław Cecherz, odchodzi z Wieczystej. 

Zobacz wideo Trzech piłkarzy mocno zawiodło Souse! "To mogło być zamknięcie drzwi na Euro" [SEKCJA PIŁKARSKA EXTRA]

Bartosz GrzelakBartosz Grzelak chce wrócić na szczyt ligi. "Na Euro Szwecja będzie bliżej mego serca"

Oświadczenie Wieczystej Kraków:

Informujemy, że w dniu dzisiejszym pracę w naszym Klubie kończy trener Przemysław Cecherz. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej. Dzisiejszy mecz z Nadwiślanem będzie ostatnim, w którym trener Cecherz poprowadzi Wieczystą z ławki trenerskiej. Przemysław Cecherz w Wieczystej pracował od lipca 2019 roku. Poprowadził „żółto-czarnych" w 36 ligowych spotkaniach - czytamy w oświadczeniu klubu

Wciąż nie wiadomo, dlaczego Cecherze odchodzi, ani kto go zastąpi. Wiadomo za to, że w nowym sezonie Wieczysta będzie miała kolejną gwiazdę. Klub Wojciecha Kwietnia zakontraktował Łukasza Burligę, który minionym sezonie grał w barwach ekstraklasowej Wisły Kraków.

Germany Soccer BundesligaRobert Lewandowski w jedenastce sezonu! Spora niespodzianka w obronie

Ale Kwiecień miał chrapkę na jeszcze większe nazwiska. Wesley Sneijder i Lucas Podolski. Co łączy tych piłkarzy? Obu chciała zakontraktować właśnie Wieczysta Kraków!

Więcej o: