Nie żyje 21-letnia wschodząca gwiazda sportu. Niejasne okoliczności tragedii

Stanami Zjednoczonymi wstrząsnęła informacja o śmierci młodej piłkarki. Z jeziora East Fork Lake wyłowiono ciało zawodniczki ligi uniwersyteckiej - Ally Sidloski. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Ally Sidloski to zawodniczka ligi uniwersyteckiej w Stanach Zjednoczonych. Reprezentowała barwy Cincinnati Bearcats. W przeszłości była uznawana za najlepszą zawodniczkę rozgrywek. Wróżono jej wielką karierę. Niestety, ta została brutalnie przerwana.

Zobacz wideo "Szykowałem się do ślubu i zostałem zatrzymany. Zrujnowano mi życie". 14 miesięcy koszmaru

Amerykańskie media podają, że w stanie Ohio, z jednego z jezior wyłowiono ciało 21-latki. Zostało ono znalezione w pobliżu łodzi, na której dzień wcześniej się bawiła. Na razie nie wiadomo, jak doszło do tragedii. Policja potwierdza jedynie, że dziewczyna nie miała na sobie kamizelki ratunkowej.

Peruwiańska gazeta donosi o tragedii w Limie Sędzia nie uznał bramki i zaczął się horror. "Co chwila liczba ofiar rosła: 50, 150, 200, 300, 350"

Trener zdruzgotany tragedią. "Nie ma słów"

"Departament sportu Uniwersytetu w Cincinnati opłakuje stratę Ally Sidloski, która tragicznie zmarła w sobotę, 22 maja" – czytamy na stronie internetowej klubu, w którym występowała 21-latka. "Jestem zdruzgotany razem z rodziną, naszą drużyną i uniwersytetem. Nie ma słów, żeby opisać taką tragedię. Ally była filarem wszystkiego, co dobre w naszym programie. Świetna studentka, odważna i rozwijająca się piłkarka i wspaniała osoba. To niezmierzona i niewypowiedziana strata. Nasze serca są z jej rodziną i przyjaciółmi. Wesprzemy ich naszymi dobrymi wspomnieniami o Ally" – powiedział trener drużyny, Neil Stafford.

"Nasza rodzina poniosła ogromną stratę. Wysyłamy nasze modlitwy i wsparcie do rodziny i zrobimy wszystko, aby wesprzeć ich, a także studentów-sportowców, podczas gdy wszyscy przechodzimy przez tę tragedię. Proszę o uszanowanie prywatności rodziny i członków naszego zespołu. Wszyscy opłakują stratę córki, siostry, koleżanki z drużyny i przyjaciółki" – to słowa Johna Cunninghama, szefa departamentu sportu na uniwersytecie.

Aces Storm Basketball Skandal w WNBA! Trener obrażał zawodniczkę. "Jestem dumna z bycia wielką s*ką"

Więcej o: