Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były reprezentant Polski poskromił prawdziwą bestię! Sum gigant

Marcin Baszczyński, były reprezentant Polski, jako piłkarz był łowcą trofeów w polskiej ekstraklasie, zdobywając aż sześć mistrzostw Polski. Po zakończeniu kariery ma więcej czasu na swoje hobby, jakim jest wędkarstwo. Były zawodnik pochwalił się ostatnio złowieniem olbrzymiego suma!

Hiszpańska rzeka Ebro słynie z gigantycznych sumów i jest jednym z najlepszych miejsc do połowu tych ryb w Europie. Regularnie łowione są tam sztuki przekraczające 200 centymetrów, co przyciąga wędkarzy z całego świata. 

Zobacz wideo "Błaszczykowski wybuchł jak wulkan". Zachowanie Hyballi to była farsa [SEKCJA PIŁKARSKA 87]

Oczywiście, sum powyżej 200 centymetrów długości jest niezwykle atrakcyjnym okazem, a ryba złowiona przez Baszczyńskiego z całą pewnością przekroczyła tę magiczną barierę i mogła ważyć od kilkudziesięciu do nawet stu kilogramów! 

Peter Hyballa - trener Wisly Krakow.Wyciekły nowe informacje z szatni Wisły Kraków. Tak Hyballa zareagował na zwolnienie

Marcin Baszczyński jest byłym zawodnikiem Ruchu Chorzów, Wisły Kraków oraz Polonii Warszawa. W ekstraklasie rozegrał 372 mecze, w których strzelił 12 goli. 35 razy grał również w reprezentacji Polski i był uczestnikiem mistrzostw świata w 2006 roku. Z Wisłą Kraków sześciokrotnie sięgał po mistrzostwo Polski, a obecnie pełni rolę eksperta w telewizji Canal+.