Quebonafide został sponsorem klubu piłkarskiego! Niezwykła reklama na koszulkach

Raper Quebonafide został sponsorem Orła Źlinice. Zespołu z klasy okręgowej, który sam pochwalił się tym na swoim Facebooku.

"Nasze Orły w ostatnim spotkaniu ligowym zadebiutowały w nowym komplecie meczowym. Debiutanckie stroje zostały ochrzczone trzema punktami i przyniosły nam szczęście. Trzeba przyznać, że są bardzo "quality" tak jak sponsor, który je nam zafundował" - napisał Orzeł Źlinice, czyli drużyna z opolskiej ligi okręgowej, która na Facebooku pochwaliła się swoimi nowymi strojami.

Zobacz wideo Michniewicz ujawnił, kto jest na szczycie jego listy życzeń. „Nikt poważnie nas nie traktuje”

Wielka przemiana Piotra Zielińskiego! Czekaliśmy na to przez lata! Wielka przemiana Piotra Zielińskiego! Czekaliśmy na to przez lata! "Uczta"

Wyjątkowymi strojami, bo z logiem marki QueQuality. Należącej do znanego rapera Quebonafide, który zajmuje się nie tylko muzyką, ale wiadomo, że jego wielką życiową pasją jest również sport - w tym piłka nożna. A nawet przede wszystkim piłka nożna, bo ona w jego utworach pojawia się najczęściej. Rapowy portal sajko.network swego czasu wyliczył nawet, że Quebo w swoich kawałkach wymienił już nazwiska aż 46 piłkarzy.

Quebonafide: Pan Andrzej Szarmach wręczał nam nagrodę, torbę pełną batonów

- Razem z drużyną Zielonych Żółwi z Ciechanowa zajęliśmy trzecie miejsce w turnieju "Z podwórka na stadion" - śmiał się Quebo rok temu w Hejt Parku na Kanale Sportowym, gdzie jeden z widzów zapytał go o największe osiągnięcie sportowe. - Pamiętam, że pan Andrzej Szarmach wręczał nam nagrodę, torbę pełną batonów. Ale ja nigdy nie byłem jakoś szczególnie usportowiony - dodawał Quebo, który latem 2018 roku zagrał nawet w okręgowym Pucharze Polski. W barwach KTS Weszło, czyli klubu, który należy do dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego, założyciela serwisu weszło.com i współzałożyciela Kanału Sportowego.

Niezwykłe słowa żony Muellera o pogoni Lewandowskiego. Niezwykłe słowa żony Muellera o pogoni Lewandowskiego. "Wolałabym, żeby go zostawił dla siebie"

Orzeł Źlinice nowymi strojami od Quebo pochwalił się kilka dni temu. Aktualnie zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli (liga okręgowa, grupa opolska I), traci pięć punktów do prowadzącego TOR Dobrzeń Wielki.

Więcej o: