Iker Casillas znowu trafił do szpitala. Chwile grozy dwa lata po zawale

Iker Casillas nadal zmaga się z problemami z sercem. Hiszpański magazyn "Hola" poinformował, że legendarny bramkarz trafił do szpitala pod koniec kwietnia. Powodem były właśnie problemy kardiologiczne.

Chwile grozy Iker Casillas przeżył 1 maja 2019 roku. Będąc wtedy zawodnikiem FC Porto zasłabł na treningu. Okazało się, że był to zawał. Hiszpan przeszedł operację i wrócił do zdrowia, ale musiał zakończyć profesjonalną karierę. "Miałem bardzo dużo szczęścia, którego nie mają wszyscy" – powiedział dwa lata temu Casillas.

Zobacz wideo Atletico pozostaje faworytem LaLiga? "To jest największy problem Barcelony"

Iker Casillas znowu trafił do szpitala. Nadal ma problemy z sercem

Były bramkarz Realu Madryt nadal musi na siebie uważać. Nie gra już profesjonalnie w piłkę, ale nadal uprawia sport. Jak donoszą hiszpańskie media, właśnie podczas gry w tenisa Casillas znowu poczuł, że coś jest nie tak. Jego serce biło szybciej, niż powinno. W końcu poczuł mocny ból w klatce piersiowej. Casillas ponownie trafił do szpitala uniwersyteckiego w Madrycie. Na miejscu lekarze po serii badań wykluczyli zawał serca. Ostatecznie Casillas mógł wrócić do domu następnego dnia.

To już pewne! Robert Lewandowski straci swój prestiżowy tytułTo już pewne! Robert Lewandowski straci swój prestiżowy tytuł

Iker Casillas podczas swojej kariery grał tylko w dwóch klubach. W Realu Madryt, którego jest wychowankiem, zagrał w 725 meczach. Pięciokrotnie wygrywał mistrzostwo Hiszpanii, a trzy razy wygrał z zespołem Ligę Mistrzów. Zdobył też dwa puchary kraju i cztery superpuchary. Natomiast w FC Porto dwukrotnie sięgał po mistrzostwo Portugalii. W reprezentacji Hiszpanii rozegrał 167 meczów. Dwa razy był mistrzem Europy i raz mistrzem świata. Aktualnie Iker Casillas pracuje dla Realu Madryt.

Więcej o: