Krychowiak zagrał w filmie, Pazura został trenerem reprezentacji Polski

"Druga Połowa" to nowa polska komedia, którą wkrótce będzie można obejrzeć w kinie. W filmie będzie można zobaczyć m.in. reprezezentanta Polski - Grzegorza Krychowiaka.

- „Druga połowa” to tchnąca lekkością i świeżością komedia romantyczna z Cezarym Pazurą, Maciejem Musiałem, Marianną Zydek i Jackiem Knapem w rolach głównych. W tej historii pełnej humoru i zaskakujących zwrotów akcji najważniejsza będzie miłość, która przysporzy bohaterom kłopotów niczym z „Romea i Julii” – na przeszkodzie wielkiego uczucia stanie ojciec, któremu nie spodoba się kandydat do serca córki - czytamy w komunikacie prasowym.

Zobacz wideo "Courtois utrzymał Real przy życiu. Bardzo trudne zadanie w rewanżu"

Ronald Koeman zawieszony. Nie poprowadzi Barcelony w hicie z Atletico MadrytRonald Koeman zawieszony. Nie poprowadzi Barcelony w hicie z Atletico Madryt

Krychowiak i inni znani ludzie sportu

W filmie wystąpią: Grzegorz Krychowiak, pomocnik reprezentacji Polski oraz Lokomotiwu Moskwa oraz znani dziennikarze: Dariusz Szpakowski, Roman Kołtoń, Michał Pol oraz trener Robert Podoliński.

- Druga połowa - idealna komedia przed Euro 2020 rozgrywanym w 2021. Skromny debiut w takim towarzystwie to już jest mistrzostwo Europy - napisał na Facebooku Podoliński.

Oprócz nich zagrają tak znani aktorzy jak Cezary Pazura, Maciej Musiał, Andrzej Grabowski, Leszek Lichota czy Rafał Rutkowski.

"Widzew właśnie wypisał się z walki o awans do Esa" - Boniek komentuje po meczu łodzian

Scenariusz do filmu, który będzie można oglądać w kinach już w czerwcu, napisali Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk.

Więcej o: